NETFLIXSeriályTrailery

Eleven je späť a mestečko Hawkins čaká veľké nebezpečenstvo! Druhá séria Stranger Things sa ukazuje v hrozivom prvom traileri

Druhá séria Stranger Things – prvý trailer

Vďaka bohu, že existuje niečo ako Comic Con. Sú to hotové Vianoce pre milovníkov filmov a komiksov, pričom posledné dni píšeme iba o nových traileroch predstavených práve na tejto akcii. Dnes nad ránom mal na Comic Cone v San Diegu svoj panel aj Netflix, ktorý vydal do éteru prvý oficiálny trailer na druhú sériu Stranger Things. Je to strašidelné, cool a čo hlavne, retro. Tvorcovia seriálu, bratia Dufferovci oznámili, že 9 epizódová druhá séria bude viac pokračovaním, než vlastne novou sezónou. Dostaneme odpovede na všetky nezodpovedané otázky a naozaj sa máme na čo tešiť.

Druhá séria sa odohráva rok po Willovom návrate, všetko sa zdá byť zas v normále. Celý trailer sa nesie v Halloweenskom štýle, čo všetkému pridáva taký hrozivejší nádych retro filmov. Temnota drieme pod povrchom a svet Upside Down o sebe dáva vedieť, že stále existuje. Will je s týmto svetom stále prepojený a vyzerá to tak, že oveľa silnejšie než v prvej sérií. Prichádza totižto oveľa väčšie zlo. Musím sa priznať, som totálne posadnutý tou obrovskou príšerou, ktorá v traileri ohrozuje mestečko Hawkins. Taktiež vidíme návrat Eleven, ktorá si našla cestu späť do nášho sveta. Aké tajomstvá ešte skrýva laboratórium v Hawkinse?

Eleven je späť!

Eleven je späť!, Zdroj: comingsoon.net

Kto sa vráti, a kto bude nováčikom v druhej sérií?

Samozrejme, pre druhú sériu sa vrátia mená ako Winona Ryder, David Harbour, Finn Wolfhard, Millie Brown, Gaten Matarazzo, Caleb McLaughlin, Noah Schnapp, Natalia Dyer, Cara Buono, Charlie Heaton, a Matthew Modine. A čo nové tváre a nové dôležité postavy? Sadie Sink (Americká Odysea), Dacre Montgomery (Power Rangers), Brett Gelman (Fízli zo zálohy) alebo nový objav, Linnea Berthelsen.

Všetky diely premiérujú na platforme Netflix už 27. októbra 2017. Tak čo, aj vy sa tak tešíte na Halloween?

About author

Volám sa Adam, mám 20 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.
  Related posts
  FilmyTrailery

  Režiséri Avengers: Endgame prichádzajú na Netflix s akčnou peckou s Chrisom Hemsworthom

  Seriály

  Finále desiatej série seriálu The Walking Dead sa kvôli koronavírusu oneskorí. Kedy ho uvidíme?

  SeriályTrailery

  Mysleli ste si, že Adventure Time je príliš šialené? Nová animovaná séria ho ľahko schová do vrecka

  Seriály

  Nová mysteriózna séria z počiatkov Hollywoodu je na obzore

  Pridaj komentár