Eleven je späť a mestečko Hawkins čaká veľké nebezpečenstvo! Druhá séria Stranger Things sa ukazuje v hrozivom prvom traileri

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Druhá séria Stranger Things – prvý trailer

Vďaka bohu, že existuje niečo ako Comic Con. Sú to hotové Vianoce pre milovníkov filmov a komiksov, pričom posledné dni píšeme iba o nových traileroch predstavených práve na tejto akcii. Dnes nad ránom mal na Comic Cone v San Diegu svoj panel aj Netflix, ktorý vydal do éteru prvý oficiálny trailer na druhú sériu Stranger Things. Je to strašidelné, cool a čo hlavne, retro. Tvorcovia seriálu, bratia Dufferovci oznámili, že 9 epizódová druhá séria bude viac pokračovaním, než vlastne novou sezónou. Dostaneme odpovede na všetky nezodpovedané otázky a naozaj sa máme na čo tešiť.

Druhá séria sa odohráva rok po Willovom návrate, všetko sa zdá byť zas v normále. Celý trailer sa nesie v Halloweenskom štýle, čo všetkému pridáva taký hrozivejší nádych retro filmov. Temnota drieme pod povrchom a svet Upside Down o sebe dáva vedieť, že stále existuje. Will je s týmto svetom stále prepojený a vyzerá to tak, že oveľa silnejšie než v prvej sérií. Prichádza totižto oveľa väčšie zlo. Musím sa priznať, som totálne posadnutý tou obrovskou príšerou, ktorá v traileri ohrozuje mestečko Hawkins. Taktiež vidíme návrat Eleven, ktorá si našla cestu späť do nášho sveta. Aké tajomstvá ešte skrýva laboratórium v Hawkinse?

Eleven je späť!
Eleven je späť!, Zdroj: comingsoon.net

Kto sa vráti, a kto bude nováčikom v druhej sérií?

Samozrejme, pre druhú sériu sa vrátia mená ako Winona Ryder, David Harbour, Finn Wolfhard, Millie Brown, Gaten Matarazzo, Caleb McLaughlin, Noah Schnapp, Natalia Dyer, Cara Buono, Charlie Heaton, a Matthew Modine. A čo nové tváre a nové dôležité postavy? Sadie Sink (Americká Odysea), Dacre Montgomery (Power Rangers), Brett Gelman (Fízli zo zálohy) alebo nový objav, Linnea Berthelsen.

Všetky diely premiérujú na platforme Netflix už 27. októbra 2017. Tak čo, aj vy sa tak tešíte na Halloween?

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -