The Bad Batch sa s druhou sériou vráti ešte tento rok. Zisťujeme to v prvom traileri, ktorý ukazuje aj známe postavy

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 23 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Medzi najlepšie projekty zo sveta Star Wars patria určite animované seriály. Tie možno nie stále vynikajú po vizuálnej stránke (ehm, Star Wars: Rebels), ale vždy prinášajú skvelé príbehy. Inak tomu nie je ani s posledným projektom, ktorý sa zameral na špeciálnu jednotku klonov 99. Druhá séria seriálu The Bad Batch, ktorý sa volá podľa alternatívneho názvu tejto skupiny, však dostala trailer a dokonca vieme, že stihne vyjsť ešte tento rok.

Prvá séria sa točila okolo toho, ako táto jednotka prežila Order 66 – rozkaz, podľa ktorého všetky klony museli zabiť Jediov. Bad Batch sú ale trochu pokazení. Čipy, ktoré ich k tomu mali donútiť, nefungovali, kvôli čomu sa z nich stali terče Impéria. Hunter, Echo, Wrecker, Crosshair a Tech (všetkých spolu s ostatnými klonmi dabuje Dee Bradley Baker) museli ujsť zo svojej domovskej planéty a nájsť útočisko niekde inde vo vesmíre.

Druhá séria The Bad Batch má oficiálny trailer

Nemali to však jednoduché, pretože sa k nim priplietol ženský detský klon s menom Omega (Michelle Ang), ktorá taktiež chcela odísť preč. Vtedy to ešte nevedeli, no bola aj veľmi cenná, keďže bola jediným nemodifikovaným klonom Djanga Fetta. Ostatné klony mali totiž zrýchlený rast, aby mohli byť hneď nasadené do vojny. Bad Batch tak skončili na jednej planéte v bare Trandoshianky Cid (Rhea Perlman), ktorá im výmenou za kredity a plnenie istých misií sľúbila ubytovanie a mlčanie.

Druhá séria v tomto duchu bude pokračovať, o čom nás uisťuje aj trailer. Je plný výbuchov, bojov a akcie, pričom vidíme, že Bad Batch si jemne upravilo dizajn zbroje a sú pripravení bojovať za slobodu nie len seba, ale aj iných. Uvedomujú si totiž, že Imperátor Palpatine a jeho Impérium silnejú každým dňom. Trailer nám ďalej ukázal aj návrat známych postáv, ktorými sú ďalší klon, veliteľ Cody, a mladý Jedi, Gungi.

Bad Batch trailer Gungi Palpatine
Zdroj: screenrant.com

Gungi je člen rasy Wookie a v traileri držal zelený svetelný meč. Oboch sme mohli vidieť hlavne v animovanom seriáli Star Wars: Clone Wars, no veliteľ Cody sa ukázal aj v prequel filmoch. Okrem nich sa ale dozaista ukážu aj iné známe postavy, pričom sa predpokladá aj to, že sa skôr či neskôr Omega stretne s Alfou, či ako sa on sám nazýva, Boba Fettom. Druhá séria tohto animovaného seriálu má vyjsť na Disney+ niekedy na jeseň tohto roka.

Ste fanúšikom animovaných Star Wars seriálov? Čo vravíte na trailer druhej série tohto najnovšieho seriálu?

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -