Yes, chef! Čerstvo upečený trailer na 2. sériu The Bear poteší vaše chuťové bunky

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Druhá séria The Bear (Medveď) servíruje čerstvo upečený trailer. Televízna sieť Hulu – u nás Disney+ – priniesla minulý rok nenápadnú seriálovú novinku, ktorá potešila naše chuťové bunky. V chaotickom gastro prostredí si diváci absolútne zamilovali šéfkuchára Carmyho, ktorého stvárňuje Jeremy Allen White (Shameless). Za svoju skvele zvládnutú úlohu si vyslúžil ocenenie Zlatý glóbus.

Druhá séria The Bear servíruje trailer

Koniec prvej série bol potešením ako pre fanúšikov, tak pre kuchárov v Carmyho reštaurácii The Beef. V konzervách s rajčinovým pretlakom totiž našli stovky dolárov, ktoré pre svojho mladšieho brata zanechal zosnulý Mikey (Jon Bernthal). Ako prezrádza ukážka druhej série, peniaze budú využité na novú a vylepšenú reštauráciu – The Bear. Takto znie oficiálna synopsa:

„Carmy, Sydney Adamu (Ayo Edebiri) a Richard „Richie“ Jerimovich (Ebon Moss-Bachrach) pracujú na premene svojej špinavej sendvičiarne na reštauráciu vyššej úrovne. Keď rozoberú reštauráciu až do špiku kostí, tím podnikne svoje vlastné transformačné cesty, pričom každý z nich je nútený konfrontovať sa s minulosťou a počítať s tým, kým chce byť v budúcnosti. Samozrejme, ukázalo sa, že jediná vec, ktorá je ťažšia ako prevádzka reštaurácie, je otvorenie novej reštaurácie a tím musí žonglovať so šialenou byrokraciou povolení a dodávateľov s krásou a kreatívnou agóniou plánovania jedálneho lístka. Prechod prináša aj nové zameranie na pohostinstvo. Keďže je celý personál nútený stretávať sa novými spôsobmi, posúvajúc hranice svojich schopností a vzťahov, učia sa aj to, čo znamená byť v službe, a to ako pre hostí, tak aj medzi sebou navzájom.“

Okrem navrátilcov v obsadení sa môžeme tešiť na hviezdneho hosťa, ktorým bude herec Bob Odenkirk (Better Call Saul, Nikto). Druhá séria dorazí na obrazovky Disney+22. júna.

Tešíte sa na návrat do Carmyho kuchárskeho tímu? Podarí sa im The Beef úspešne premeniť na The Bear? Yes, chef, my pri tom chýbať nebudeme!

Zdroj: variety.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -