Druhá séria The Boys odhaľuje svoj dátum vydania spolu s prvými zábermi zo seriálu

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Druhá séria The Boys sa blíži

Minulý rok koncom júla nás služba Amazon Prime Video príjemne potešila seriálom, ktorý si robí srandu z celého superhrdinského žánru. The Boys je presne tým osviežením, ktoré sme potrebovali pri dnešných filmoch od Marvel a DC. Seriál je adaptovaný z rovnakomennej komiksovej predlohy od tvorcov, ktorí sa postarali aj o komiksovú sériu Preacher.

V tomto svete sú hrdinovia dobrí len naoko, tvária sa pred svojimi fanúšikmi, médiami a vlastne celým svetom. Každý ich mediálny krok riadi spoločnosť Vought International, ktorej ide iba o slávu a peniaze. Reálnymi hrdinami v tomto príbehu sú „The Boys“, ktorí s nenávisťou voči hrdinom bojujú proti skorumpovanému systému.

Prvá séria nám priniesla úžasný príbeh, ktorému nechýbal humor, poriadna dráma a zároveň litre krvi. Nuž, seriál si nijakým spôsobom neberie servítok pred ústa. Každopádne, tento príbeh skončil neuveriteľne otvorene, keďže sa nedokončila ani jedna dejová linka. Ale nemusíte sa báť, druhá séria nám už klope na dvere.

Vydávanie častí na týždennej báze

Počas živého vysielania s tematickým názvom „The Boys F**kin‘ Reunited“ sme sa konečne dozvedeli oficiálny dátum vydania druhej série. Ten padol na piatok, 4. september 2020. Tvorca seriálu Eric Kripke ale prezradil, že sa v tento deň dočkáme len prvých troch častí. Ostatné epizódy budú totiž vychádzať na týždennej báze, takže ich neuvidíme všetky hneď v deň vydania.

Vydávanie všetkých častí seriálu naraz nepochybne spopularizoval Netflix. Tento ťah majú radi predovšetkým diváci, ktorí si na jedno posedenie dokážu pozrieť aj celú sériu. Väčšina ľudí na to však nemá čas, takže im môže epizodické vydávanie vyhovovať viac. Dokážu tak predísť spoilerom, ktoré sa pri Netflix seriáloch objavujú na internete ešte v deň vydania daného seriálu. Epizodické vydávanie využívajú aj služby ako Hulu alebo HBO.

Spolu s dátumom premiéry druhej série sme sa dočkali aj plagátu a prvých záberov priamo zo seriálu. Presnejšie sa jedná o dvojminútový klip zo samotného začiatku druhej série. V ňom môžeme vidieť úplne novú členku tímu The Seven s menom Stormfront, ktorú stvárňuje herečka Aya Cash. Stormfront je v komiksoch taktiež záporáčka. Vyzerá to tak, že televízna verzia tejto postavy bude o niečo rozdielna.

druhá séria the boys
Zdroj: collider.com

Čo hovoríte na prvé minúty z druhej série a tešíte sa na septembrovú premiéru? Vaše názory nám dajte vedieť do komentárov!

Zdroj: collider.com, screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -