Druhá séria seriálu The Boys je dotočená a my vieme, kedy ju uvidíme

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Druhá séria The Boys

Koncom júla nás služba Amazon Prime Video príjemne potešila seriálom, ktorý si robí srandu z celého hrdinského žánru. The Boys je presne tým osviežením, ktoré sme potrebovali pri dnešných filmoch od Marvel a DC. Seriál je adaptovaný z rovnakomennej komiksovej predlohy od tvorcov, ktorí sa postarali aj o komiksovú sériu Preacher.

V tomto svete sú hrdinovia dobrí len naoko, tvária sa pred svojimi fanúšikmi, médiami a vlastne celým svetom. Každý ich mediálny krok riadi spoločnosť Vought International, ktorej ide iba o slávu a peniaze. Reálnymi hrdinami v tomto príbehu sú “The Boys“, ktorí s nenávisťou voči hrdinom bojujú proti skorumpovanému systému.

druhá séria seriálu The Boys
Zdroj: hdqwalls.com

Prvá séria nám priniesla úžasný príbeh, ktorému nechýbal humor, poriadna dráma a zároveň litre krvi. Nuž, seriál si nijakým spôsobom neberie servítok pred ústa. Každopádne, tento príbeh skončil neuveriteľne otvorene, keďže sa nedokončila ani jedna dejová linka. Ale nemusíte sa báť, natáčanie druhej série je u konca!

O túto informáciu sa s nami podelil herec Karl Urban, ktorý v seriáli stvárňuje Billyho Butchera. Na svoj Instagram zavesil fotografiu, v ktorej popise oficiálne oznámil koniec natáčania druhej série. Zároveň prezradil, že druhú sériu uvidíme niekedy v strede roka 2020. Je teda možné, že sa jej opäť dočkáme niekedy počas leta.

Môžeme sa tešiť na ešte lepšiu, väčšiu a hlavne drahšiu druhú sériu. Výkonný producent Seth Rogen totižto prezradil, že Amazon zvýšil rozpočet.

„Už teraz majú viac zdrojov pre druhú sériu. Pridávajú viac postáv, veľkosť seriálu organicky rastie spolu s jej pokračovaním. Dokonca sme si práve tento týždeň pozreli prvú epizódu druhej série. Je to nádherná vec pre producenta. Je to oveľa lepšie ako by som mohol dúfať.“

Tak čo, ste pripravení na druhú sériu? My sa jej už nevieme dočkať!

Zdroj: wegotthiscovered.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -