Trailer na druhú sériu Star Wars seriálu The Mandalorian odhaľuje ešte viac rozkošného Baby Yodu

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Prvý hraný seriál zo sveta Star Wars sa už čoskoro vráti na obrazovky streamovacej služby Disney+. V novembri minulého roku sa jednalo o launch titul, ktorého úspech zabezpečil vznik pokračovania. Druhá séria The Mandalorian teraz odhaľuje svoj prvý trailer, ktorý nás pripravuje na príbeh plný akcie a ešte viac rozkošného Baby Yodu.

Z prvej série sa môžeme tešiť na návrat herca Pedra Pascala, ktorý stvárňuje titulnú postavu. Vráti sa aj Gina Carno ako Cara Dune, Carl Weathers ako Moff Greef Karga a hlavne Giancarlo Esposito ako záporák Moff Gideon, ktorý vlastní vzácny Darksaber. Netreba však zabúdať na príchod niekoľkých staronových mien.

Druhá séria The Mandalorian odhalila trailer

Jedným z nich je postava Boba Fetta, ktorý sa do série vráti po dlhých rokoch. Stvárni ho herec Temuera Morrison, bývalý predstaviteľ Jango Fetta, na základe ktorého vznikli všetky klony. No a v neposlednom rade by druhá séria mala predstaviť Ahsoku Tano, ktorá ešte stále čaká na svoju prvú hranú adaptáciu. Doposiaľ sa ukázala v niekoľkých animovaných seriáloch vrátane The Clone Wars.

Čo sa príbehu týka, Mando musí Baby Yodu (oficiálne nazvanému The Child) doniesť v skupine známej len ako „the Jedi“. Na svojej ceste sa tentokrát stretne aj so Silou a rytiermi Jedi. V skratke nás čaká omnoho väčšia a veľkolepejšia séria.

The Mandalorian
Zdroj: collider.com

Na starosti ju opäť majú Jon Favreau (Iron Man, Leví kráľ) a výkonný producent Dave Filoni (The Clone WarsRebels). Na režisérsku stoličku si tentokrát sadnú aj mená ako Robert Rodriguez (Alita: Bojový Anjel), Peyton Reed (Ant-Man) alebo herec a seriálový režisér Carl Weathers.

Po úspechu prvého hraného seriálu z vesmíru Hviezdnych vojen sa môžeme tešiť aj na ďalšie. V príprave je napríklad seriál o Oni-Wanovi Kenobim, ktorého opäť stvárni Ewan McGregor, alebo seriálový prequel k Rogue One, ktorý sa zameria na postavu Cassiana Andora herca Diega Luna. Oficiálne bola potvrdená aj tretia séria The Mandalorian, no medzitým sa tej druhej dočkáme už 30. októbra 2020.

Ako sa vám zatiaľ pozdáva druhá séria The Mandalorian a čo hovoríte na jej trailer? Vaše názory nám napíšte do komentárov!

Zdroj: movieweb.com, collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -