Tokyo Vice: Príbeh žurnalistu Jakea Adelsteina pokračuje. HBO Max potvrdilo druhú sériu

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Druhá séria kriminálnej drámy Tokyo Vice bola oficiálne potvrdená. Prvých osem epizód bolo na HBO Max prijatých s veľkou obľubou, na Rotten Tomatoes si drží hodnotenie 86 % a na IMDb tiež príjemných 8,1/10. To aj napriek značnému cliffhangeru na konci, ktorý nám nepriniesol žiadne uspokojivé ukončenie. Oznámenie pokračovania je preto viac ako úsmevné.

Druhá séria Tokyo Vice potvrdená

Novinku potvrdil priamo vysielateľ so slovami od tvorcu seriálu, J. T. Rogersa:

„Písanie a následné vytváranie prvej sezóny TOKYO VICE s touto pozoruhodnou skupinou umelcov bol jedinečný zážitok. Takže som viac ako nadšený, že môžeme pokračovať. Nemôžem sa dočkať, až sa vrátim do práce v Tokiu s naším skvelým obsadením a štábom. Zostaňte naladení: v príbehu budú samé zvraty!“

Tokyo Vice
Zdroj: newzflash.in

Výkonný producent Alan Poul dodal, že seriál dostal fenomenálnu divácku odozvu ako v Spojených štátoch, tak v Japonsku.

Udalosti Tokyo Vice sú voľne inšpirované skutočným príbehom amerického novinára Jakea Adelsteina, ktorý sa v neskorých 90. rokoch zaplietol priamo pomedzi kriminálne sprisahanie medzi zločineckou organizáciou Jakuza a Tokijskou metropolitnou políciou.

Prvej sérii nechýbalo množstvo prekvapivých zvratov, vďaka ktorým ostanete v priebehu ôsmych epizód ako prikovaní ku gauču. Hlavnú úlohu žurnalistu stvárňuje Ansel Elgort (Baby Driver), ako detektív Hiroto Karagiri mu sekunduje Ken Watanabe (Godzilla). Skvelé herecké obsadenie dopĺňajú Rachel Keller, Rinko Kikuchi, Hideaki Ito, Show Kasamatsu a ďalší.

Odkiaľ vie Ansel Elgort plynule po japonsky?

Okrem atmosférického príbehu prekvapila fanúšikov i plynulá japončina Ansela Elgorta, keďže väčšina dialógov prebieha práve v nej. Pre japonský server Cinema Today prezradil, že náročný jazyk študoval každý jeden deň od začiatku nakrúcania až dodnes. Jazyk si neprecvičoval v aplikácii Duolingo, ale každý deň absolvoval skutočné, 4-hodinové sedenia s profesionálnym lektorom. Japonských novinárov šokovalo, keď začal na otázky odpovedať v ich materinskom jazyku.

Bližšie informácie o plánovanom začiatku nakrúcania zatiaľ nemáme, o všetkých novinkách vás budeme včas informovať.

Tešíte sa, že sa na HBO Max chystá druhá séria krimi drámy Tokyo Vice? Videli ste prvú sériu? Dajte nám vedieť do komentárov!

Zdroj: hypebeast.com, startefacts.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -