Druhá séria seriálu Zaklínač by mohla priniesť naspäť jednu z postáv. Ktorú?

Nenechajte si ujsť

Betka Múcsková
Betka Múcsková
Volám sa Betka, mám 23 rokov a som študentkou žurnalistiky a sociálnej antropológie v Brne. Denne pozerám filmy a seriály. Okrem nich ma baví umenie v rôznych podobách: rada kreslím, maľujem, čítam, vyrábam, píšem,... Verím, že kreativita a tvorenie dokáže človeku dávať viac, než čokoľvek iné.

Seriál Zaklínač a plánovaná druhá séria

Druhá séria seriálu Zaklínač sa nám už pomaly blíži a začína sa okolo nej šepkať čoraz viac. Najnovšou správou ohľadom Zaklínača je, že by sa mohla pred kamery vrátiť jedna z menších postáv z prvej série. Ktorá?

V prvej sérii seriálu sme sledovali seriálové spracovanie niekoľkých príbehov z kníh Andrzeja Sapkowskeho. A zatiaľ, čo ich autor písal z pohľadu zaklínača, v seriáli sa o post hlavnej postavy bil Geralt ešte s Yennefer a Ciri. Seriál využíva nelineárne časové línie, a tak umožnil aj postavám Yennefer a Ciri vyrozprávať ich príbeh. Videli sme, ako sa životy Yennefer a Geralta preplietli a spojili, no o Ciri vieme stále málo. Vo štvrtej epizóde sa však Ciri stáva Geraltovým dieťaťom prekvapenia.

zaklínač yennefer geralt ciri
Zdroj: superherohype.com

Návrat jednej z postáv

Pred týmito udalosťami sa však stalo mnoho mnoho vecí. Na začiatku tretej epizódy vidíme Geralta v posteli s prostitútkou. Rozprávajú sa o Geraltových jazvách a prostitútka mu rozpovie príbeh o zaklínačovi menom Remus, ktorý putoval do Temerie (kde príšera zabíja ľudí). Geralt sa teda vyberie po jeho stopách a my už prostitútku, ktorej meno je Danica, v prvej sérii nevidíme.

Avšak portál Redanian Intelligence predpovedal, že sa Danica, alebo aspoň herečka Imogen Daines, ktorá ju hrala, vráti v druhej sérii. Zatiaľ je nejasné, či jej ostane rola Danice, alebo dostane úplne inú rolu, keďže si ju diváci pravdepodobne z prvej série ani nepamätajú. Môže sa však vrátiť aj ako spomínaná prostitútka, samozrejme oveľa staršia, alebo sa bude objavovať v spomienkových scénach.

zaklínač danica
Zdroj: redanianintelligence.com

Spomienky a predpovede budúcnosti

Tvorca seriálu Lauren Schmidt Hissrich sa vyjadril, že druhá séria bude obsahovať mnoho flashbackov a flash-forwardov (ukážky budúcnosti), keďže sa časové línie troch postáv konečne preťali, a my tak budene sledovať iba jednu spoločnú.

V prvej sérii sme sa toho o Geraltovej minulosti veľa nedozvedeli. V druhej sérii seriálu Zaklínač sa údajne však máme ponoriť do jeho života omnoho viac, takže je možné, že sa prostitútka Danica objaví ešte v niekoľkých jeho spomienkach. Nechajme sa prekvapiť.

Tešíte sa na druhú sériu seriálu Zaklínač? Čo si myslíte o tejto informácii o postave prostitútky? Vaše názory nám zanechajte v komentároch. 

Zdroj: screenrant.com, redanianintelligence.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -