Pozrite si nový trailer na druhú sériu Zaklínača. Poznáme aj dátum vydania

Nenechajte si ujsť

Betka Múcsková
Betka Múcsková
Volám sa Betka, mám 23 rokov a som študentkou žurnalistiky a sociálnej antropológie v Brne. Denne pozerám filmy a seriály. Okrem nich ma baví umenie v rôznych podobách: rada kreslím, maľujem, čítam, vyrábam, píšem,... Verím, že kreativita a tvorenie dokáže človeku dávať viac, než čokoľvek iné.

Zaklínač – druhá séria a nový trailer

Druhá séria seriálu Zaklínač dostala nový trailer, ktorý prezradil aj dátum vydania. Okrem toho nahliadol aj do dejovej línie a odpovedal na niektoré otázky, ktoré nám vŕtali v hlave od skončenia prvej série. Na konci traileru sme sa dozvedeli, že druhá séria bude mať premiéru 17. decembra na Netflixe.

Prvá séria

Seriál Zaklínač je natočený podľa rovnomennej knižnej série od autora Andrzeja Sapkowskeho, podľa ktorej vznikla aj počítačová hra. Príbeh prvej série popisuje tri dejové a časové línie, ktoré sa spájajú s postavami – zaklínača Geralta z Rivie (Henry Cavill), čarodejky Yennefer z Vengerbergu (Anya Chalotra) a mladučkej princeznej Ciri z Cintri (Freya Allen).

Na konci prvej série sa tieto tri línie konečne prepojili a Geralt stretol Ciri – jeho „dieťa prekvapenia„. Yennefer zase záhadne zmizla a nikto nevie, či je nažive, alebo zahynula vo vojne proti Nilfgaardu.

Teaser trailer

V traileri sa dozvedáme, že tento konflikt ešte neskončil a boje naďalej trvajú. Geralt sa s Ciri vyberú do Kaer Morhen, kde Geralt vyrastal a naučil sa všetko, čo dnes vie. Geralt sa snaží Ciri ochrániť pred temnými silami zvonku, no aj pred jej ničivou silou, ktorú zatiaľ nemala možnosť preskúmať a porozumieť jej. Na konci traileru dokonca vidíme aj postavu Yennefer, ktorá prežila.

Čo hovoríte na nový trailer, ktorý dostala druhá séria seriálu Zaklínač? Vaše dojmy nám zanechajte v komentároch.

Zdroj: youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -