Seriály

Fanúšikovia Westworldu pripravte si klobúky! Trailer na druhú sériu divokej jazdy plnej dobrodružstva prichádza spoločne so Super Bowlom!

Nedočkavým fanúšikom sa splní prianie! Už túto nedeľu (pre nás pondelok) totižto dostaneme dlho očakávaný trailer na druhú sezónu Westworldu. Za tento trailer poďakujeme najväčšej hre amerického futbalu roka – Super Bowlu.

Ešte v novembri minulého rokuo nám hviezda Westworldu Evan Rachel Wood (Dolores Abernathy) odhalila na sociálnej sieti Twitter, že druhá séria skvelého hitu od HBO by k nám mala doraziť na jar 2018. Magazín Entertainment Weekly uvádza, že sa bude jednať o takzvaný “exclusive to the trailer.” Znamená to, že v traileri uvidíme zábery, z ktorých nie všetky budú v druhej sérii. Trailer dokonca zrežíroval samotný spolutvorca seriálu –  Jonathan Nolan!

Druhá sezóna seriálu Westworld prichádza na Super Bowl!

Táto ukážka bude podľa všetkého naozaj niečim veľkolepým. Jedná sa totižto o prvú reklamu, ktorú HBO za posledných 20 rokov pre túto športovú udalosť vytvorilo. 

Oficiálny účet Westworldu na Twitteri nás zatiaľ pokúša iba krátkym videom a zároveň nás necháva rozlúštiť akúsi správu:

https://twitter.com/WestworldHBO/status/959457404332032000

Príbeh seriálu je založený na filme nesúceho ten istý názov. Pochádza od tvorcu best-sellerov Michaela Crichtona, ktorý je známy najmä pre jeho skvelú trilógiu Jurský park. Westworld je temnou odyseou, ktorá stvárňuje úsvit umelého vedomia a evolúciu hriechu. Predstavuje totižto svet, v ktorom si môže každý človek dopriať to, čo chce, bez ohľadu na to, aké šľachetné či skazené to je.

Westworld druhá séria Super Bowl

Zdroj: inverse.com

V prvej sezóne Westworldu sme mohli vidieť neuveriteľne skvelý herecký výkon oscarového herca Sira Anthonyho Hopkinsa (Mlčanie jahniat), či výhercu Zlatého Glóbusu Eda Harrisa (The Truman Show). Avšak zahviezdili aj krásne herečky ako nominantka na Emmy Evan Rachel Wood (The Wrestler) alebo nominantka na Zlatý Glóbus Thandie Newton (Crash). Netreba taktiež zabúdať na hercov ako Jeffrey Wright, James Marsden, Jimmi Simpsons, Clifton Collins Jr., Luke Hemsworth, a zvyšok ženského obsadenia Shannon Woodward či Tessu Thompson, ktorá si nedávno zahrala v Marvelovke – Thor: Ragnarok.

Tiež sa neviete dočkať pokračovania? Myslíte si, že sa druhej sérii podarí prekonať tú prvú? Napíšte nám, čo si myslíte do komentárov!

About author

my life is a meme
  Related posts
  Seriály

  Hrdinovia čo zločinci? Ako najvýznamnejší vojnoví špióni zmenili dejiny

  OdporúčameSeriály

  Pozrite si epickú bojovú scénu z Witchera, ktorá vás pripraví na Netflix seriál roka

  OdporúčameSeriály

  Čo bude v MCU nasledovať po udalostiach filmu Avengers: Endgame?

  RebríčkySeriály

  TOP 10 najsmutnejších momentov v seriáli Rick a Morty

  Pridaj komentár