Prvá epizóda druhej sezóny Stranger Things – „Je to fantastické!“

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 23 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Stranger Things. Seriál od Netflixu, ktorý pobláznil davy, kritikov a každý si ho zamiloval. 80. roky na štýl Spielbergových filmov fungovali výborne. Ako naznačoval už koniec prvej série, bolo jasné, že sa dočkáme aj druhej. Nedávno počas Super Bowlu sme mali možnosť vidieť prvý trailer, ktorý spustil vlnu Hype-u a špekulácii. Uvidíme niečo oveľa väčšie a temnejšie. Trailer nám taktiež naznačil, že deti budú čeliť niečomu oveľa horšiemu. Preskúmame svet Upside Down? Druhá séria bude mať 8 dielov a premiéra je naplánovaná na Halloween 2017. Výborné načasovanie, však?

Je krásne vidieť kontrast medzi názormi na promo materiály prvej a druhej série. Pri prvej mali ľudia zmiešané pocity, mysleli si, že to bude ďalší neúspešný experiment od Netflixu a ničím moc nezaujme. Vyzeralo to ako kópia Spielbergových filmov, poprípade seriálová verzia Super 8. Všetko sa však zmenilo a druhá séria Stranger Things je snáď tým najočakávanejším seriálom tohto roka. No priznajte sa, kto má v kalendári zaznačený Halloween silno červenou farbou?

Stranger Things
Zdroj: independent.co.uk

Premiéra druhej série je vraj fantastická

Dôležitý človek z Netflixu, ktorý schvaľuje čo táto internetová televízia vypustí do éteru mal možnosť vidieť prvú epizódu druhej série Stranger Things. Vyjadril sa jasne a naše očakávania sa ešte viac zvýšili.

Práve som videl prvú epizódu druhej sezóny. Je to Fantastické – prináša to všetko čo chce každý fanúšik. Máme taký pocit, že to bude naozaj veľké.

Je teda jasné, že sa máme na čo tešiť. Čakanie na nové fotky a trailery sa zdá byť nekonečné. Do Halloweenu nám však nezostáva nič iné, ako dookola vymýšľať nové a nové teórie.

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -