REKLAMA

Čo všetko si pre nás Bethesda pripravila?

Konferencia Bethesdy začínala druhý deň E3 už o 3:30 ráno a obsahovala niekoľko šokujúcich informácií. Medzi ne patria napríklad odhalenie The Elder Scrolls 6, nového Wolfensteina alebo taktiež novinky Doom Eternal!

Nový Doom Eternal oznámený!

Nový Doom Eternal by mal obsahovať raz toľko démonov ako v starších dieloch zo série. Taktiež je potvrdené, že Doom Slayer bude oveľa silnejší! Samozrejme, prichádza aj s novým trailerom.

REKLAMA

Prichádza nový Wolfenstein a poznáme dátum vydania Rage 2!

Wolfenstein: Young Blood je nová CO-OP hra, ktorú si teda budeme môcť zahrať aj s kamarátmi. V hlavnej úlohe budú dvojičky, dcéry B.J. Blazkowicza (postava zo starého Dooma). Príbeh sa bude odohrávať v Paríži 80-tych rokoch. Hra k nám príde v roku 2019.

Ďalšou hrou, o ktorej sme sa dozvedeli viac, je Rage 2. Táto hra nám odhaľuje nový gameplay trailer a taktiež nám Bethesda oznámila, že ju môžeme očakávať na jar budúceho roka.

Tak trochu iný Skyrim?

Špeciálna edícia Skyrimu? Táto “hra” ak sa to tak dá nazvať a je naozaj špeciálna. Je na Alexu, známy inteligentný reproduktor/asistent, ktorý ovládame našim hlasom. Vyzerá to ako vtip, no je to naozaj tak. Presvedčiť sa môžete pri pohľade na nový trailer.

Bethesda nám oznámila nové informácie o Fallout 76!

Ako sme oznámili v článku o Microsoft konferencii, Bethesda na E3 odhalila aj novinky ohľadom hry Fallout 76. Asi najzásadnejšou novinkou je to, že táto hra príde už 14. novembra 2018. Ďalšou skvelou informáciou je to, že Fallout 76 bude online hra, takže si ju budeme môcť vychutnať s kamarátmi, no samozrejme bude obsahovať aj singleplayer. Poslednou novou informáciou je to, že sa v nej bude dať stavať. A to kde len chceme!

The Elder Scrolls: Blades a taktiež nové The Elder Scrolls 6 oznámené!

Už túto jeseň príde na naše počítače, konzole, VR ale aj na mobilné telefóny hra s názvom The Elder Scrolls: Blades. Hru si môžeme predobjednať na iOS aj Android už teraz! TES: B bola odhalená hlavne ako hra na mobily, a tam vyzerá naozaj dobre.

The Elder Scrolls: Blades nieje jediné oznámenie ohľadom tejto populárnej série, keďže Bethesda oznámila aj príchod The Elder Scrolls 6! Teaser ktorý nám ukázali na E3 však neukazuje vôbec nič okrem hôr. A tak musíme zostať v očakávaní až do poslednej chvíle.

Ďalšie novinky Bethesdy

Prey: Mooncrash DLC

Starfield

Metal Wolf Chaos XD

Na ktorú z hier sa najviac tešíte? Myslíte si, že nové The Elder Scrolls 6 prekoná predchádzajúce diely? Napíšte nám do komentárov!

Pridaj komentár