Cyberpunk 2077, Gears 5 či Just Cause 4. Čo všetko odhalila Microsoft konferencia na E3?

Nenechajte si ujsť

Druhý deň E3 – Microsoft

Prichádza nové Halo!

Ako prvé nám Microsoft oznámil, že príde nová hra zo série Halo. Hra bude mať názov Halo Infinite. Hra bude exkluzívne len pre Windows 10 a Xbox One. O hre sme sa však viac nedozvedeli, no môžete si pozrieť aspoň nádherný trailer.

Skvelá skákačka Ori and the Will of the Wisps!

Ori and the Will of the Wisps je druhá hra zo série po Ori and the Blind Forest. Hra má nádhernú animovanú grafiku a patrí medzi zaujímavejšie skákačky. Celá hra je vytváraná na engine Unity 3D. Microsoft nám taktiež oznámil, že hra príde až v roku 2019.

Sekiro: Shadows Die Twice

Sekiro: Shadows Die Twice je zaujímavá hra, podobná napríklad Dark Souls, no prerobená do jedinečného štýlu. Ide o samurajskú fantasy hru. Hra k nám príde taktiež v roku 2019.

Crackdown 3 prichádza s novým trailerom a Sea of Thieves bude mať nové aktualizácie!

Crackdow 3, hra ktorá už bola pár krát odložená, prichádza s novým, nadupaným trailerom! Taktiež sa dozvedáme, že hra by k nám mala naozaj prísť už vo februári nasledujúceho roka.

Sea of Thieves – Hra, ktorá zožala úspech či už pri hráčoch, no hlavne na streamoch, prichádza s novými aktualizáciami. A naozaj nie malými! Prvá, ktorá nesie názov Cursed Sails príde už v júli. Druhá bude niesť názov Forsaken Shore a pridá nové lokácie!

Fallout 76 prichádza s novým gameplay trialerom

Fallout 76 prichádza s prvým gameplay trailerom. Hra, na ktorej odhalenie sa mnohí tešili prichádza s novými informáciami. Pokračovanie jednej z najznámejších herných sérií, Fallout, bude až 4x väčší ako predchádzajúci diel, Fallout 4! Hra sa odohráva v Západnej Virgínií a vyzerá naozaj super! Viac informácií sa dozvieme na Bethesda konferencii.

Prichádza nové Metro Exodus!

Spomínate si na Artyoma? Ten sa totiž vracia späť spolu s novým dielom Metra, ktorý nesie pomenovanie Exodus. Hra sa podobá na klasické Metro a vyzerá tak, ako vždy – Skvelo. Od tvorcov sa taktiež dozvedáme, že hra k nám má prísť 22. februára 2019!

Forza Horizon 4 vyjde už v októbri a Battlefield V prichádza s novým trailerom!

S Forzou tentokrát zavítame do Anglicka a závodiť budeme môcť už v októbri! Na Microsoft konferencií sme si mohli taktiež pozrieť aj prvý gameplay a hra nevyzerá vôbec zle! My sa na novú Forzu Horizon 4 naozaj tešíme! Založená bude hlavne na meniacich sa ročných obdobiach, ktoré budú prinášať nové a nové možnosti.

https://www.youtube.com/watch?v=VmQNo8xtcAg

Battlefield V prichádza po multiplayer traileri taktiež so singleplayer trailerom. A nevyzerá vôbec zle!

We Happy Few prichádza v plnej verzií! The Division 2 prichádza s prvým gameplay trailerom

We Happy Few opúšťa Beta verziu a prichádza plná verzia! Hru si budeme môcť naplno vychutnať po vyše 2 rokoch už 10. augusta!

The Division 2 prichádza s prvým gameplay trailerom, ktorý má cez 6 minút. V traileri vidíme nové schopnosti, ktoré máme a taktiež nový typ nepriateľov, proti ktorým budeme bojovať!

PUBG s novou mapou a Cuphead s novým DLC!

Počas Microsoft konferencie bolo taktiež povedané, že do PUBG príde nová, snehová mapa. A kedy inokedy, ako v zime tohto roku? Nič viac však odhalené bohužiaľ nebolo. Taktiež prichádza mapa Sanhok, o ktorej sme už vedeli – No je upresnený dátum a to na 22. júna 2018.

Pamätáte si na hru Cuphead? Tá prichádza s novým DLC. Kedy? Presný dátum nie je stanovený, no vie sa, že to bude už budúci rok.

Shadow of the Tomb Raider prichádza s novým trailerom!

Shadow of the Tomb Raider prichádza s novým trailerom! V traileri vidíme klasicky Laru Croft a krásne džungle! Hra vychádza už 14. septembra.

Poznáme dátum vydania Just Cause 4 a taktiež sme sa dozvedeli o Gears 5!

Pri Just Cause 4 bol taktiež upresnený dátum vydania, a to na 4. decembra 2018. Taktiež k nám prichádza s prvým trailerom!

Dozvedáme sa aj nové informácie o hre Gears 5! Dočkali sme sa nového traileru, ale aj informácií, kedy k nám hra dorazí. Hra bude vydaná začiatkom roka 2019 a zahrať si ju budeme môcť či už sami, alebo aj s kamarátmi.

Cyberpunk 2077 sa blíži!

Čerešničkou na torte je jednoznačne Cyberpunk 2077! Hra prichádza s novými informáciami, ako aj s famóznym trailerom. Informácie od tvorcov nám naznačujú napríklad aj to, že v hre nebudú mikrotransakcie. V traileri vidíme lietajúce autá a samozrejme nechýbajú ani zbrane! My dúfame, že hra k nám dorazí čo najskôr!

Ďalšie novinky:

Devil May 5

Tunic

Jump Force

Dying Light 2

Gears Tactics

Gears POP!

Battletoads

Čo hovoríte na hry, ktoré nám Microsoft ukázal na E3 konferencií? Ktorá z hier sa vám najviac páči? Napíšte nám do komentárov!

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -