Druhý Inhumans trailer je na svete! Dáte tomuto Marvel seriálu šancu?

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Druhý Inhumans trailer bol zverejnený na Comic-Cone!

Comic-Con už má prvý deň za sebou, no a spolu s ním aj najnovší seriál od Marvel, Inhumans. Tento seriál má so štúdiom dlhú históriu, a tak niet divu, že ohlasy na prvú ukážku boli negatívne. Dokázal nám však tento trailer zmeniť názor? Marvel nás totižto chce poslať na prvý diel do IMAX, takže by určite mal. Prekvapivo, z Comic-Conu na Inhumans prichádzajú zatiaľ naozaj pozitívne ohlasy.

Celý trailer samozrejme tvorcovia postavili na tom, že prvý diel sa bude celosvetovo premietať v sálach IMAX. Predsa len, ide o prvý seriál, ktorý sa pokúsi o niečo takéto. Zbytok série však už bude chodiť na stanici Abc. O tom ale, kde si my budeme môcť legálne tento seriál pozrieť však nič nevieme. Dúfame teda, že slovenskí distribútori to ohlásia už čoskoro.

Ak z traileru budete mať opäť zmiešané pocity, treba pripomenúť, že je zostrihaný iba z prvej epizódy. Seriál je však zasadený do MCU, tak sme určite zvedaví, či by sme tieto postavy mohli v budúcnosti vidieť aj vo filmoch. Je nám totižto jasné, že malé percento ľudí, čo sleduje Marvel filmy bude sledovať aj ich seriály. Musíme však povedať, že tento trailer nám chuť na Inhumans naozaj vylepšil.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=xU9Z6cKsbY0]

Marvel však so svojimi trailermi na Comic-Cone ešte nekončí. O seriáloch Cloak & Dagger ani o Runaways zatiaľ nič nevieme, no dnes v noci nás bude čakať trailer na Defenders a pravdepodobne aj na seriál Punisher. V sobotu sa zase dozvieme rôzne Marvel filmové novinky a určite aj uvidíme trailer na Thor: Ragnarok. Pre viac noviniek z comic-conu nie len od Marvel sledujte náš portál.

Aký je váš názor na trailer? Tešíte sa na Inhumans? Pôjdete si na prvý diel sadnúť do IMAX? Vaše názory nám píšte do komentárov.

ZDROJYoutube

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -