FilmyNovinkyTrailery

Hra Jumanji nás opäť víta v nebezpečnej džungli s príchodom nového traileru!

Všetci filmoví fanúšikovia už nejaký ten čas vedia, že Jumanji sa po dlhých rokoch opäť vráti! K nám teraz dorazil druhý trailer, ktorý ukazuje, že táto bláznivá jazda bude určite stáť zato. Pôvodný film z roku 1995 sme si mohli vychutnať na VHS kazetách, no tentokrát to bude na krásnom striebornom plátne. Film nesie názov Jumanji: Vitajte v džungli a toto fantasy dobrodružstvo by mohlo priniesť obrovský úspech.

Pravdepodobne vám je všetkým veľmi dobre známe, o čom Jumanji je, ale pre nevedomých tu máme také stručné vysvetlenie: Film Jumanji z roku 1995 je založený na detskej knihe od spisovateľa Chrisa Van Allsburga. Srdcom príbehu je čarovná hra, ktorá ohrozuje hráčov vyvolaním všelijakých zvierat a hmyzu, s ktorými prichádza nebezpečenstvo. Avšak ako si budete môcť pozrieť v traileri, Jumanji: Vitajte v džungli naštartovalo koncept pre novú generáciu. Pomôže im k tomu magický portál, ktorý pomocou “retro” konzoly prenesie nevinnú partiu mladíkov do úplne nového sveta.

Druhý Jumanji trailer

Vo vcelku novom dobrodružstve sa ocitneme v nezvyčajnom štýle. Štyria tínedžeri budú stiahnutí do sveta Jumanji, kde sa budú musieť postaviť proti nosorožcom, čiernym mambám a nekonečnému počtu pascí a hádaniek v záhadnej džungli. Pravidlá hry vravia, že ak chcete prežiť, musíte hrať za svoje postavy. Tým sa bude musieť riadiť aj samotná partia mladíkov.

Pokorný Spencer sa stáva hlúpym a bláznivým (Dwayne Johnson), futbalovo nadaný mladík sa stáva inteligentným a múdrym (Kevin Hart), dievča Bethany sa stane profesorom a čitateľom kníh (Jack Black) a anti-športovkyňa Martha sa stane amazonskou bojovníčkou (Karen Gillan). Ak sa protagonisti budú chcieť bez úhony vrátiť do svojich všedných životov, budú sa musieť na okolitý svet pozerať vcelku inak, ako doteraz.

Pamätáte si ešte originálny film z roku 1995? Pre mnoho z nás tento príbeh tvoril detstvo. Práve preto je prirodzené, že od nadchádzajúcej snímky máme veľké očakávania. Pravdu nám však ukáže len čas, konkrétne 21. decembra, kedy sa nový Jumanji dostane do našich kín. Dovtedy sa môžete zabaviť sledovaním traileru, ktorý na vás čaká vyššie.

Andrej Cvik
About author

Volám sa Andrej, mám 19 rokov, som študentom vysokej školy a verím, že tvorením sa dá zmeniť svet k lepšiemu. // Moje TOP tri najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky.
  Related posts
  Filmy

  Pozrite si exkluzívny pohľad na uniknuté zábery z filmu Avatar 2 (SPOILERY)

  Filmy

  Film Matrix 4 dostal povolenie natáčať na Slovensku. Online je aj nový teaser

  Filmy

  Scarlett Johansson získala hlavnú úlohu vo filme Notorious B.I.G. vs Tupac. Koho tam stvárni?

  Filmy

  6 zloduchov, ktorým by mohol čeliť Tom Holland ako Spider-Man v nasledujúcom filme

  Pridaj komentár