Oficiálny trailer na Mission: Impossible – Fallout je tu! Zvládne Tom Cruise ochrániť svet aj po šiestykrát?

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Oficiálny trailer na Mission: Impossible – Fallout je tu… ak sa ho rozhodnete prijať!

Šiesta nemožná misia príde už toto leto a my sa tak konečne môžeme aspoň trochu pozrieť na to, koľko akcie a behu Toma Cruisa nás v tomto filme vlastne čaká, vďaka novému zverejnenému traileru. Jedna z najobľúbenejších špiónskych filmových sérii teda pokračuje a tak ako doteraz každý diel, zdvíha latku opäť vyššie, presne ako to máme radi.

Niekto dokonca vraví, že každý nový film je v tejto sérii len a len lepší. Dokáže to aj šiesty diel? Nuž, uvidíme. Pretože historicky po prvýkrát má táto séria režiséra z už predošlého dielu. V tomto prípade vravíme o Christopherovi McQuarriovi, ktorý nám pred pár rokmi do kín priniesol strhujúcu a dychberúcu piatu misiu s podtitulom Rogue Nation. Čo teda vyčaroval tentokrát radšej ani nechceme vedieť. Chceme to jednoducho vidieť. Pripravte sa na poriadnu letnú jazdu!

Po šiestykrát sa teda vracia Tom Cruise ako dnes už veľmi dobre známy agent Ethan Hunt. Po jeho boku sa opäť postavia Rebecca Ferguson, Simon Pegg, Ving Rhames, Sean Harris, Alec Baldwin a Michelle Monaghan. Z nových hercov si užijeme Angelu Bassett a Henryho Cavilla, ktorého fúzy budú v tomto filme v podstate ďalším hercom. Práve kvôli tomuto filmu mu ich totižto nemohli na pretáčkach Justice League oholiť a museli ich odstraňovať digitálne. Vyzerá to však tak, že Cavill urobil veľmi dobre, že ich uprednostnil práve pre tento film, keďže zatiaľ vyzerá naozaj fantasticky. Mission: Impossible – Fallout si v našich kinách užijeme už 2. augusta.

Oficiálny plagát na Mission: Impossible - Fallout
Oficiálny plagát na Mission: Impossible – Fallout; Zdroj: joblo.com

Máte radi túto filmovú sériu? Dajú sa podľa vás vlastne prekonať predošlé diely? Ktorý je zatiaľ váš najobľúbenejší? Napíšte nám do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -