Druhý Ralph Rozbi-to 2 trailer odhaľuje príbeh filmu ale aj postavu Gal Gadot!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Druhý Ralph Rozbi-to 2 trailer odhaľuje príbeh filmu!

Už čoskoro k nám príde nepochybne jeden z naväčších Disney filmov za posledné roky. Úspešné pokračovanie hitu Ralph Rozbi-to totižto spojí takmer všetko čo Disney vlastní a ukáže nám zákutia zázraku menom Internet. Ako sa tam však naši hlavní hrdinovia dostanú a čo presne tam budú robiť sme doteraz netušili, keďže doterajšie trailery sa zameriavali skôr na tú zábavnú stránku filmu.

Videli sme už mnoho ukážok so všetkými Disney princeznami ale aj Marvel hrdinami a Star Wars vojakmi. Nový trailer nám teda konečne ponúka prvý pohľad na to, o čom vlastne toto celé internetové dobrodružstvo bude. Pretože síce má Disney referencie a používanie všetkého populárneho rado, príbeh aspoň doteraz vždy stavali na prvé miesto. Najlepšou ukážkou toho je práve prvý film a my veríme, že rovnako to bude aj s týmto dielom.

Hra Sugar Rush sa teda odpája a jediný cieľ Ralpha a Vanellopky bude nájsť súčiastku na internete k jej opraveniu. Celkom jednoduchý dej no presne pri takých začína riadna zábava, ktorú nám tento film sľubuje prakticky od prvého obrázku. Ten sa nám ukázal už pred rokom na veľkolepej prezentácii D23.

Nový trailer nám odhalil ešte aj postavu nebezpečnej šoférky Shang, ktorú v orginálnom znení dabuje samotná Wonder Woman, Gal Gadot. Okrem nej sa však hlasovo ukážu aj takmer všetky pôvodné hlasy Disney princezien, do hlavných rolí sa vráti John C. Reilly a Sarah Silverman a predstavia sa aj mená ako Taraji P. Henson, Alan Tudyk, Alfred Molina a Jane Linch. Na Slovensku uvidíme film už od 10 . januára 2019.

Čo hovoríte na ukážku Ralpha Rozbi-to 2? Ste radi, že Disney stavia príbeh na prvé miesto a referencie na produkty až na druhé? Napíšte nám do komentárov.

Zdroj: youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -