Druhý Smallfoot trailer nám predstavuje najzaujímavejší animák roka! Vedeli ste, že Yeti sa bojí ľudí?

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Druhý Smallfoot trailer nám predstavuje najzaujímavejší animák roka!

Animáky to majú v poslednej dobe čoraz ťažšie. Ak ich chcú mať tvorcovia poriadne, vyžadujú si veľa času. Väčšinou sa teda štúdiá ktoré sa nevolajú Pixar trošku povolia a prinesú detský film plný prdiacich a grgacích vtipov. Takto to totižto robia najmä európske štúdiá, ktorým to slúži len na ľahký zárobok. V poslednej dobe sa však o poriadne animáky predsa len začalo pár štúdií snažiť a zatiaľ im to celkom vychádza. Hovoríme tu napríklad aj o Warner Bros, ktorí nám práve dnes predstavujú ich ďalšiu novinku.

Toto štúdio ukázalo silu najmä tam, kde každý človek tipoval neúspech. Rozprávame pochopiteľne o Lego filmoch, od ktorých asi nikto nič nečakal. Tvorcovia s nimi však naložili perfektne a tak to aj vyzeralo. Neskôr sa štúdio prebralo a postupne sa naplno pustili do animovanej tvorby. Ich ďalším počinom bude teda film Smallfoot (Piadinôžka), ktorý nás zaujal už svojím teaser trailerom a skvelým námetom. Tentokrát bude totižto príšera Yeti objavovať svet ľudí, čo znie naozaj veľmi zaujímavo. Veď posúďte sami…

ANGLICKÁ VERZIA

SLOVENSKÁ VERZIA

Film nás zaujal predovšetkým svojím fantastickým hviezdnym obsadením, v ktorom sa nachádza aj samotný LeBron James. Zároveň je toto obsadenie veľkým dôvodom, prečo majú zatiaľ ukážky taký skvelý humor. Čo od tohto teda čakať? Nuž, určite krásny a vtipný film. My však veríme, že navyše bude aj s peknou myšlienkou. Ľudí sme predsa len ešte moc v animákoch neodhaľovali a úprimne, aj my sme zvedaví, či sme pre niekoho vlastne výnimoční. O tom sa teda presvedčíme už 27. septembra, kedy film dorazí do slovenských kín.

Zaujal vás tento animák? Čo vravíte na anglické herecké obsadenie? Máte radi animáky od štúdia Warner Bros? Napíšte nám do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -