Druhý trailer na muzikál The Greatest Showman s Hughom Jackmanom nám prezrádza, ako sa založil cirkus!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Druhý The Greatest Showman trailer je plný nádherných piesní a skvelých tanečných kreácií!

Ak ste si mysleli, že Hugh Jackman na tohtoročné oscary zaútočí iba s veľmi úspešným komiksovým filmom Logan, ste na omyle. 20th Century Fox si tohto herca natoľko obľúbilo, že sa mu rozhodli za tých 17 rokov čo hral Wolverina vytvoriť film, aký chcel. No a keďže Hugh dostal svoje najväčšie kariérne ohlasy v muzikáli Les Miserables (Bedári), rozhodol sa skočiť do ďalšieho. Tentoraz o tom, ako sa založil cirkus.

Jackman si zahrá práve zakladateľa cirkusu P.T. Barnuma, no a k nemu sa postavia herci Michelle Williams, Zac Efron, Rebecca Ferguson a Zendaya. Piesne k tomuto filmu stvorilo oscarové duo z La La Landu, Benj Pasek a Justin Paul. Pre režiséra Michaela Graceyho to bude debut. Jeho meno si však zapamätajte, keďže v nasledujúcich rokoch nám prinesie Naruta a životopisný film o Elthonovi Johnovi. Bude teda tento muzikál rovnakým prekvapením ako bol vlaňajší La La Land? Nuž, posúďte podľa traileru.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=jr9QtXwC9vc]

Podľa nás to zatiaľ vyzerá naozaj dobre. Originálne piesne sú zatiaľ skvelé, no výborné vyzerá byť aj obsadenie, ktoré sme spomínali vyššie. Nás teda zaujíma, či sa tento muzikál dokáže prebojovať rovnako vysoko, ako vlaňajšia romanca z Los Angeles. Predsa len, príbeh je skutočný a zatiaľ to vyzerá viac než dobre. Film sprevádzajú aj kontroverzné postavy, ktoré Hollywood v týchto filmoch zvyčajne povyšuje. Nás ale zaujíma, ktorý Hughov film skončí ako úspešnejší? Bude to nakoniec komiksovka Logan, alebo opäť zaúraduje muzikál? To sa dozvieme už v decembri.

Zaujal vás nový muzikál s Hughom Jackmanom? Ktorý film nakoniec skončí úspešnejší, Logan alebo The Greatest Showman? Napíšte nám do komentárov.

ZDROJYoutube

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -