Nadávky, vtipy a hlavne veľa akcie! Pozrite si druhý The Hitman’s Bodyguard trailer!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Sam L. Jackson a Ryan Reynolds, a ich druhý The Hitman’s Bodyguard trailer!

Presne tak, máme tu ďalší trailer na túto nadupanú akčnú jazdu. Po prvýkrát sa na plátne spojili herci Ryan Reynolds a Sam L. Jackson, no a vyzerá to tak, že určite nie naposledy. Ich chémia v tejto akčnej komédii je k nezaplateniu už teraz! Štúdiá sa väčšinou boja dávať peniaze na akčné scény v komédiách, no Lionsgate sa pravdepodobne zapíše ako výnimka. V tomto druhom traileri sú totižto hlavnou atrakciou práve výbuchy!

Oficiálny plagát na The Hitman's Bodyguard
Oficiálny plagát na The Hitman’s Bodyguard; Zdroj: comingsoon.net

No a okrem nich sa konečne pozrieme aj na pár ostatných postáv v tomto filme. Na chvíľu sa v traileri mihne Salma Hayek a Elodie Young. No a dokonca aj hlavný záporák filmu, Gary Oldman. Ten si vo filme totižto strihne krvilačného Východoeurópskeho diktárora, Vladislava Dukhovicha. Áno, my vieme, že to znie šialene. No o to viac nás tento film zaujíma. Schválne, myslíte, že by to u iného štúdia prešlo?

Asi nie. Uvidíme teda, či nás toto leto ozaj čaká niečo špeciálne. Tento rok tu je totižto ešte druhý kandidát na nečakaný úspech. Ním je film od Edgara Wrighta, Baby Driver. Boj o najlepšiu tohtoročnú letnú komédiu bude teda veľmi ostrý! Už vás však nebudem ďalej zdržovať. Vychutnajte si druhý trailer na vulgárnu komédiu The Hitman’s Bodyguard.

 [youtube https://www.youtube.com/watch?v=IpKmt4MpctM]

Čo vravíte na trailer? Patria títo dvaja medzi vašich obľúbených hercov? Tešíte sa na film? vaše názory nám píšte do komentárov.

ZDROJYoutube

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -