Nový trailer k Disney filmu Artemis Fowl je plný akcie a tajomstiev

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Štúdio Disney vydalo nový trailer k ich nadchádzajúcej filmovej adaptácii fantasy románov Artemis Fowl. Séria ôsmych kníh sa sústreďuje na 12-ročného chlapca, ktorého životná etapa sa zo zlej zmení na dobrú. Aspoň tak to vyzerá v najnovšej ukážke, ktorú nájdete nižšie v článku.

Vo filme na nás čaká mladý Artemis, ktorý sa po únose otca vydáva do akcie. V nej stretáva fantastické bytosti, ktoré mu objasnia príbeh o jeho otcovi. Ten po dlhé roky kradol a skrýval poklady plné fantastických predmetov, ktorých moc využíval na rozdelenie ľudského sveta s tým fantazijným.

Trailer k filmu Artemis Fowl:

Najnovší Disney kúsok zrežíroval Kenneth Branagh a venovaný bude skôr mladšiemu publiku. Oficiálne sme sa mali filmu dočkať ešte v auguste 2019, ale pri prerábaní filmu sa celý projekt oneskoril. K dnešnému dňu je film už pripravený zasiahnuť kiná a takto sa k nemu vyjadril aj samotný autor kníh Eoin Colfer:

„Disney a Kenneth Branagh objavili magický spôsob, ako extrahovať moju fantáziu, zmiešali ju s Disney mágiou a priniesli naozaj čarovnú zmes až na strieborné plátno. Som veľmi nadšený, kedy diváci uvidia tento film.“

 

Ako znie oficiálne synopsa k filmu Artemis Fowl?

Snímka Artemis Fowl od štúdia Disney je natočená podľa obľúbenej knižnej série spisovateľa Eoina Colfera, sledujúci dobrodružný príbeh dvanásťročného génia Artemisa Fowla pochádzajúceho zo zločineckej rodiny. Avšak Artemisov otec je unesený a mladý hrdina musí spojiť sily s rodinným bodyguardom Butlerom.

Spoločne s ním sa vydáva do podzemnej ríše magického sveta škriatkov, ktorí stoja za zmiznutím jeho otca. Artemis tak musí vymyslieť geniálny plán, ktorý by mu mal pomôcť vysporiadať sa so všetkými prekážkami. Podarí sa mu dotiahnuť misiu až do úspešného konca?

trailer Artemis Fowl
Zdroj: collider.com

Ako ste si mohli všimnúť vyššie, okrem traileru sa k nám dostal aj nový plagát, ktorý na seba púta svojim fantasy obsahom. Film Artemis Fowl sa v kinách objaví už 28. mája 2020 a zahrajú si v ňom herci ako lara McDonnel, Josh Gad, Tamara Smart, Nonso Anozie, Josh McGuire, Nikesh Patel, Adrian Scarborough, Judi Dench a Colin Farrell.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ

Čo hovoríte na nový trailer k filmu Artemis Fowl? Čaká nás nevídaný prínos z dielne Disney? Vaše názory nám nezabudnite napísať do komentárov. 

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -