FilmyTrailery

Druhý trailer pre Ghost in the Shell so Scarlett Johansson ponúka strhujúce vizuály a odhaľuje nám príbeh

Očakávaný Ghost in the Shell je nadchádzajúcou live-action adaptáciou uznávanej mangy. Jej príbeh nasleduje postavu Major, ktorú si zahrá skvelá Scarlett Johansson. Major je jedinečným kyborgom a svoju silu využíva na vedenie elitnej jednotky menom Section 9. Ich úlohou je zastaviť najnebezpečnejších kriminálnikov a extrémistov sveta.

Televízna reklama minulý týždeň sľubovala druhý Ghost in the Shell trailer. Štúdio Paramount Pictures sľub dodržalo a dnes už si môžeme epický trailer pozrieť. Oproti predošlým ponúka najnovší Ghost in the Shell trailer viac akcie a lepší pohľad na schopnosti Majora (Scarlett Johansson).

Najnovší trailer na Ghost in the Shell si pozrite tu:
[youtube https://www.youtube.com/watch?v=wPcn5VwxhqU]

Čo Ghost in the Shell sľubuje a aká je história mangy?

Prvej filmovej adaptácie Ghost in the Shell sa fanúšikovia dočkali v 90. tych rokoch v podobe animáku. Od vtedy za ním stojí kult nadšencov, ktorý sa zaujíma o live-action verziu od roku 2008, kedy Steven Spielberg obdržal práva na natočenie filmu. Po rokoch vo fáze ranného vývoja sa projekt konečne stáva skutočnosťou pod režisérom Rupertom Sandersom. Herecké obsadenie okrem skvelej Scarlett Johansson tvoria Takeshi Kitano, Juliette Binoche, Pilou Asbæk, Kaori Momoi and Michael Pitt. Ten posledný z nich si vo filme zahrá rolu hlavného záporáka.

Trailer nás svojou akčnou energiou a vizuálne nádherným cyberpunk svetom ohromil. Aj je film stále zahalený rúškou kontroverzie vďaka takzvanému whitewashingu (biely herec hrá postavu inej rasy), hype a celkové očakávania iba narastajú. Už onedlho sa dozvieme, či má štúdio Paramount v rukách nový hit. Možno sa tiež dočkáme pokračovania.

Tešíte sa na film? Považujete ho za live-action anime?

Andrej Cvik
About author

Volám sa Andrej, mám 19 rokov, som študentom vysokej školy a verím, že tvorením sa dá zmeniť svet k lepšiemu. // Moje TOP tri najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky.
  Related posts
  FilmyTrailery

  Režiséri Avengers: Endgame prichádzajú na Netflix s akčnou peckou s Chrisom Hemsworthom

  Filmy

  Ako si pozrieť celý Marvel Cinematic Universe v chronologickom poradí?

  Filmy

  Dozvedeli sme sa oficiálny dátum vydania filmu Blade? Kedy sa lovec upírov pripojí do MCU?

  SeriályTrailery

  Mysleli ste si, že Adventure Time je príliš šialené? Nová animovaná séria ho ľahko schová do vrecka

  Pridaj komentár