V novom traileri na film Bumblebee sme vôbec po prvýkrát navštívili planétu Cybertron!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Najčítanejšie za 7 dní

Každý fanúšik série Transformers musí uznať, že od samého začiatku išla kvalita filmov priamo úmerne dole. Všetko by sa však malo zmeniť prvým spin-off filmom zo série – Bumblebee. V ňom sa vrátime späť do 80. rokov, takže sa jeho príbeh bude odohrávať ešte pred udalosťami série od Michaela Baya. V prequel filme sa tak pozrieme na samotné začiatky tohto obľúbeného autobota. Všetko sa totižto začalo v malom mestečku v Kalifornii, kde Bumblebee stretol Charlie (Hailee Steinfeld). Ide o mladé dievča, ktorá si vo svete hľadá svoje miesto a taktiež dá druhý dych rozbitému Čmeliačikovi. Pripravte sa však na to, že takýto Transformers film ste ešte nevideli!

BUMBLEBEE
Deceptikoni Shatter a Dropkick, Zdroj: collider.com

Druhý trailer na film Bumblebee je tu!

Musím sa priznať – Ako veľkému fanúšikovi Transformers filmov, komiksov a animákov mi druhý trailer zahral na duši piatu symfóniu. Zatiaľ ide o neuveriteľne nádherné spojenie srdcervúcej komédie s poriadnou akciou. Celé to vyzerá ako zmenšená, komorná verzia „Bayformers“, čo vôbec nie je zlé. Na svoje si prídu hlavne zarytí fanúšikovia série, pretože sa konečne pozrieme na rodnú planétu Transformerov, Cybertron. V predošlých filmoch o ňom už síce padla zmienka, no nikdy sme sa naň osobne poriadne nepozreli. Spolu s návštevou planéty Cybertron sa tak môžeme tešiť aj na originálnych robotov zo série G1, vrátane Optimusa Prime-a!

Okrem toho nám nový trailer ukázal aj ďalšie dve novinky. Konečne sme videli postavu herca Johna Cenu, no čo hlavne, vôbec po prvýkrát sa môžeme tešiť na robotov s troma formami transformácie. Deceptikoni Dropkick a Shatter sa budú vedieť premeniť na stíhačku/helikoptéru, auto, a na ich normálnu formu! Dropkickovi svoj hlas prepožičia herec Justin Theroux a Shattera stvárni Angela Bassett! O réžiu filmu sa postará Travis Knight, ktorý má na konte napríklad úžasný animák Kubo a kúzelný meč!

Nebudem to už ďalej zdržovať, pokochajte sa novým trailerom. V kine sa uvidíme už 20. decembra 2018!

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -