Finálny epický trailer na film Pacific Rim Uprising predsavuje doposiaľ najfarebnejších jaegerov!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Je to tu! Štúdia Legendary Pictures a Universal Pictures nám predstavujú druhý epický trailer na film Pacific Rim Uprising! Z finálneho traileru je jasne vidieť, že vízia prvého filmu od Guillerma del Tora je dávno preč. Ten nám chcel ukázať ťažkopádne stroje, no namiesto toho uvidíme dynamických a farebných jaegerov. Nehovoríme však, že to je zle. Režisér Steven S. DeKnight má predsa na film vlastný pohľad a dôležitý je aj fakt, že sa pozeráme na úplne novú generáciu ako jaegerov, tak aj pilotov. Nová ukážka nám konečne v plnej kráse ukázala aj monštrá Kaiju, ktoré taktiež prešli nejakou tou zmenou.

Veľa divákom už na minulom traileri vadila rapová hudba, pričom ani tento od nej neupustil. Ja si však stojím za názorom, že sa to k tomuto filmu jednoducho hodí a dotvára mu ten epický „feeling“. Taktiež sme dostali lepší pohľad na boj dvoch jaegerov, na ktorý sa veľmi tešíme. Ako už určite viete, Charlieho Hunnama v hlavnej roli nahradí herec John Boyega (Star Wars 7 a 8). Vedľa neho sa postaví herec Scott Eastwood, ktorého môžete poznať napríklad z posledného dielu Rýchlo a Zbesilo.

Finálny, druhý trailer na film Pacific Rim Uprising

John Boyega si zahrá postavu menom Jake Pentecost, syna Stackera Pentecosta (Idris Elba), ktorý v jednotke položil svoj život v boji proti Kaiju. Jake mal byť sľúbeným pilotom Jaegera, no on miesto toho zahodil svoj tréning a začal žiť kriminálny život. Keď však svetu začne čeliť ešte väčšia hrozba ako naposledy, Jake dostane poslednú šancu pokračovať v šlapajach jeho otca od svojej sestry, Mako Mori (Rinko Kikuchi). Tá teraz vedie novú generáciu pilotov Jaegerov, ktorí vyrastali v tieni vojny. Ich jedinou nádejou je spojiť sa proti Kaiju a zachrániť tak svet.

Dúfajme teda, že sa z filmu nestaneho niečo ako minuloročný Power Rangers. Zatiaľ to totižto vyzerá veľmi podobne a preto máme dôvod na obavy. Pravdu sa však dozvieme až 22. marca 2018, kedy si film odbije premiéru. Všetko podstatné ohľadom tohto filmu nájdete v tomto vlákne

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -