Druhý trailer na film Spider-Man: Paralelné svety predstavuje najkomiksovejšiu animáciu vôbec!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Volám sa Adam, mám 21 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Spider-Man, ktorý nosí Jordany a počúva rap? Nie, to na Petera Parkera nesedí… Rozprávame totižto o Milesovi Moralesovi, ktorý sa skrýva pod modro-červenou maskou. Ten po Peterovej smrti prebral jeho štafetu Spider-Mana a aktuálne sa snaží pochopiť silu svojich nových schopností. Práve on bude hlavnou postavou celovečerného animáku Spider-Man: Paralelné svety, ktorý zbúra kiná už v decembri. Nebude mu však trvať dlho a pochopí, že sa pod maskou neukrýva len on sám. Žije totižto v multiverze, v ktorom sa stretne hneď niekoľko Spider-Manov. Môžeme sa tak tešiť na zástup pavúčích mužov (a žien). Poďme sa však pozrieť na to, čo je na tomto filme vôbec najzaujímavejšie.

druhý trailer na film spider-man: paralelné svety
Zdroj: collider.com

Druhý trailer na film Spider-Man: Paralelné svety

Čím tento animák vystupuje z radu oproti tým ostatným? Samozrejme, je to kvôli jedinečnej technológii animácie. Pozeráme sa totižto na dokonalý fotorealizmus, skombinovaný so zábermi akoby vystrihnutými z komiksov. Presne tak, ide o vôbec najkomiksovejšiu animáciu na trhu. To všetko ešte upevní nádherné neónové mesto, ktoré vás vtiahne do každého jedného záberu. Jednoducho, tento film má štýl. Netradičná animácia však nebude to jediné, na čo sa môžeme tešiť. O príbeh sa totižto postaralo legendárne duo Phil Lord a Christopher Miller, ktorí majú na konte snímky ako LEGO Batman a 21 Jump Street. Samotnú réžiu má na starosti dvojica Bob Persichetti (Shrek 2) a Peter Ramsey (Legenárna partia).

druhý trailer na film spider-man: paralelné svety
Zdroj: productplacementblog.com

A ktoré hollywoodske hviezdy prepožičajú hlasy našim postavám? Hlavnú postavu, Milesa Moralesa stvárni Shameik Moore (Dope). Jeho strýka Aarona Davisa a.k.a. Prowlera zas predstaví Mahershala Ali (Moonlight). V roli zatiaľ neznámeho záporáka bude Liev Schreiber (Spotlight) a dospelého Petera Parkera (ktorý nie je tak mŕtvy, ako sa zdá) nadabuje Jake Johnson (Jurský svet). Premiéra filmu Spider-Man: Paralelné svety je naplánovaná na 13. decembra 2018, a my už sa nevieme dočkať. Čakanie si zatiaľ môžete skrátiť druhým trailerom, ktorý dnes vydalo štúdio Sony!

Slovenský trailer

Trailer v originálnom znení

Plagát na film Spider-Man: Paralelné svety
Plagát na film Spider-Man: Paralelné svety, Zdroj: Itafilm

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -