Zabudnite na Angelinu Jolie. Druhý trailer na film Tomb Raider totiž potvrdzuje, že tou pravou Larou Croft je herečka Alicia Vikander!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 22 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

O reboote série Tomb Raider sme Vám naposledy písali ešte v septembri minulého roku – Kedy vyšiel vôbec prvý trailer na film. Včera nás však štúdio Warner Bros. potešilo už druhým trailerom, ktorý oficiálne potvrdzuje jednu vec. Zabudnite na herečku Angelinu Jolie. Tou jedinou a pravou Larou Croft bude totižto držiteľka Oscara, Alicia Vikander (Ex Machina). Narozdiel od pôvodnej filmovej série sa bude nový film odvíjať od dvoch posledných hier, Tom Raider (2013) a Rise of the Tomb Raider. To v preklade znamená, že sa dočkáme filmovej adaptácie hry. A všetci predsa dobre vedia, ako dopadli filmy ako Assassin’s Creed alebo Warcraft

Tomb Raider Trailer
Zdroj: warner bros.

Druhý trailer na film Tomb Raider

Otázka je teda jednoduchá: Dokáže nový Tomb Raider prerušiť kliatbu filmových adaptácii hier? Odpoveď na túto otázku dostaneme už onedlho, presnejšie 22. marca 2018. Druhý trailer však jasne ukazuje, že sa máme na čo tešiť. Príbeh sa bude točiť okolo rebelskej Lary Croft (Alicia Vikander), ktorá to má namierené do legendárnej hrobky na mýtickom ostrove. Dala si však nejednoduchú úlohu – chce odhaliť pravdu, ktorá stojí za zmiznutím jej otca (Dominic West). Do cesty sa jej však postaví podlý Mathias Vogel (Walton Goggins), ktorý vedie smrtiacu organizáciu Trinity. Lara sa tak bude musieť spoľahnúť sama na seba a na každú jej zručnosť, aby túto cestu prežila.

O réžiu sa postará režisér Roar Uthaug, ktorý má na konte pomerne neznáme projekty ako The Wawe alebo Ľadová smrť. Vo filme si okrem Alicie zahrajú aj Walton Goggins (Osem hrozných), Daniel Wu (Into the Badlands), Dominic West (300) Kristen Scott Thomas. O produkciu filmu sa postará oscarový Graham King (Skrytá identita). Čo zatiaľ na reboot hovoríte? Mali ste radšej Angelinu Jolie, alebo sa už tešíte na výkon herečky Alicie Vikander? 

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -