Gal Gadot bojuje v zlatej zbroji proti Cheetah v novom traileri na film Wonder Woman 1984

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

24-hodinová online akcia DC FanDome odštartovala vo veľkom štýle. Nový trailer na film Wonder Woman 1984 je prvým z mnohých, ktorých sa túto noc dočkáme. Čas zažiariť príde aj na filmy ako Black Adam, The Suicide Squad, Justice League Snyder Cut, The Batman a ďalšie. Každopádne, celú akciu otvorila práve Wonder Woman.

Ešte pred vydaním samotného traileru sa k filmu vyjadrila jeho režisérka Patty Jenkins a bohatý herecký ansámbel, ktorý pozostáva z mien ako Gal Gadot, Chris Pine, Pedro Pascal alebo Kristen Wiig. Aj toto očakávané pokračovanie čelilo niekoľkým odkladom, no nakoniec ho uvidíme už 1. októbra tohto roka.

Druhý trailer na film Wonder Woman 1984

Wonder Woman je superhrdinka, ktorá je hraná herečkou Gal Gadot. Jej príbeh môžeme poznať z filmu Wonder Woman, kde sa princezná Amazoniek Diana Prince, dcéra kráľovnej a boha Dia, rozhodne prísť do sveta medzi obyčajných ľudí, aby prinavrátila ich svetu mier. Princeznú Dianu sme však okrem tohoto filmu mohli vidieť aj v Justice League a Batman vs. Superman: Úsvit spravodlivosti.

Ako jasne naznačuje už samotný názov, zasadenie pokračovania sa od prvej svetovej vojny presunie až do 80. rokov. Hlavným záporákom bude Maxwell Lord (Pedro Pascal), ktorý ľudom sľubuje to, o čom vždy snívali. Všetko nasvedčuje tomu, že Diana dostane späť svojho priateľa Stevea Trevora (Chris Pine), ktorý sa obetoval počas udalostí prvého filmu. Druhá antagonistka Barbara Minerva (Kristen Wiig) si zase praje moc, oby mohla poraziť Wonder Woman. Tak sa z nej stane známa komiksová záporáčka Cheetah.

Koniec traileru nás prekvapil vetou, ktorej význam už veľmi dobre poznáme. Namiesto dátumu vydania sme videli nápis „len v kinách“. To môže naznačovať, že sa dočkáme opäť ďalšieho odkladu dátumu vydania. Zatiaľ však oficiálne nič potvrdené nebolo. Sledujte nás teda túto noc aj naďalej, pretože vám budeme včas prinášať všetky trailery, novinky a informácie z akcie DC FanDome.

Ako sa vám páči nový trailer na film Wonder Woman 1984? Vaše názory nám napíšte do komentárov!

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -