Druhý trailer na Spider-Man: Ďaleko od domova odhaľuje udalosti po Endgame!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Mám 22 rokov, študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Dámy a Páni, takto vyzerá svet po udalostiach filmu Avengers: Endgame! Už pred nejakým časom sme sa dozvedeli, že Endgame neukončí Tretiu fázu Marvel Cinematic Universe. Túto poctu totižto dostane film Spider-Man: Ďaleko od domova, ktorý sa konečne odhaľuje v druhej ukážke.

Pôvodne sme sa tohto traileru mali dočkať už 25. marca, no nakoniec v ten deň vyšli iba tri plagáty. Samotný trailer totižto obsahuje spoilery ku filmu Avengers: Endgame, čo Marvel nechcel dať von ešte pred jeho premiérou. Ten už však väčšina ľudí videla a tak sa konečne môžeme ponoriť hlbšie do príbehu druhého Spider-Mana.

Spider-Man: Far From Home
Zdroj: sony pictures

Druhý trailer na Spider-Man: Ďaleko od domova

Ako sme vám dali predvčerom vedieť, trailer obsahuje krátke intro od Toma Hollanda, ktorý upozorňuje na spoilery z Endgame. Príbeh filmu sa tentokrát zameria na Petera Parkera, ktorý ide so školou na výmenný pobyt do Európy. Pozrie sa napríklad do Berlína, Londýna, Benátok či susednej Prahy.

Počas výletu ho však prekvapí Nick Fury, ktorý z jeho dovolenky spraví neľahkú misiu. Okrem živelných príšer Elementálov bude mať Peter na krku aj známeho záporáka Mysteria, ktorého si strihol Jake Gyllenhaal. Každopádne, nebudeme to viac obkecávať a pozrite si druhý trailer na vlastné oči!

Pokračovanie Spider-Mana teda ukončí Tretiu fázu MCU a navnadí nás na tu ďalšiu. Veríme, že práve potitulkové scény tohto filmu nás s ňou aspoň trochu oboznámia, pretože zatiaľ o nej netušíme vôbec nič. Viac sa teda dozvieme už 4. júla 2019, kedy sa dočkáme slovenskej premiéry!

Čo hovoríte na druhý trailer? Tešíte sa na tento film, alebo ste po Avengers: Endgame stratili o sériu záujem? Vaše názory nám napíšte do komentárov!

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -