FilmyTrailery

Emotívna rozlúčka? Druhý trailer na X-Men: Dark Phoenix predstavuje záverečnú kapitolu mutantov!

X-Men: Dark Phoenix trailer

Štúdio 20th Century Fox bude už čoskoro spadať pod giganta menom Disney a ovplyvní to najmä ich svet superhrdinov. Práve Fox totiž doteraz vlastnil mnoho veľkých postáv z Marvel komiksov, akými boli napríklad X-Men alebo Fantastická Štvorka. To všetko sa však už čoskoro zmení, keďže práva idú späť do Marvelu a tí tak budú môcť tieto populárne mená predstaviť vo svojom vlastnom filmovom vesmíre zvanom MCU.

Bola to však séria X-Men, ktorá mohla za taký veľký rozbeh komiksového žánru v súčasnej kinematografii. Tá úspešne pokračovala až do teraz. Práve tento rok nám totiž predstaví svoju záverečnú kapitolu, ktorou bude adaptácia komiksu Dark Phoenix. Ten už raz v tejto sérii adaptovaný bol, avšak keďže sa film vôbec nedoťahoval na kvality predošlých dvoch dielov, tvorcovia a herci sa tvárili, že film vôbec neexistuje, až dokým ho v roku 2014 režisér Bryan Singer kompletne nevymazal pomocou hrátok s časom vo filme Days of Future Past. Ako teda dopadne nová adaptácia tohto diela nám naznačuje nová ukážka.

Je zaujímavé, že sa štúdio dosť stráni marketingu pre tento film. Dokonca sa už šepká, že s projektom vôbec nie je spokojné. To by bola určite škoda, keďže trailer vyzerá viac než dobre. Pôjde teda ako o záver celej ságy, tak o ukončenie mladej reštartovanej série s rovnomenným názvom. O film sa tentokrát stará Simon Kinberg, ktorý konečne po takmer 20-tich rokoch nebude len producentom série, ale aj jej režisérom.

Finále X-Menov si pre seba dokázalo zozbierať aj zopár šikovných mien. V hlavných rolách sa predstavia James McAvoy, Michael Fassbender, Jennifer Lawrence, Nicholas Hoult, Sophie Turner a Jessica Chastain. Tvorcom sa dokonca podarilo ukoristiť aj hudobného skladateľa Hansa Zimmera, ktorý sa tak vráti späť ku komiksovým projektom. X-Men: Dark Phoenix sa do slovenských kín dostane už 6. júna.

Čo hovoríte na nový trailer? Tešíte sa na veľký záver staro-novej X-Men série? Napíšte nám do komentárov.

About author

They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.
  Related posts
  Filmy

  5 dôvodov, prečo musíte vidieť novú drámu Dokonalá lož

  Filmy

  Mark Wahlberg je späť vo filme Uncharted. Zahrá si Nathana Drakea?

  Filmy

  S kým sa mal Thor pobiť v Avengers: Endgame a prečo Marvel tento súboj odstránil?

  Filmy

  Film The Walking Dead: Stretnú sa vo filme postavy Ricka a Daryla?

  2 komentáre

  Pridaj komentár