Fanúšikovia Káčerova? Pozrite si trailer na reštart seriálu, ktorý vyzerá presne ako milovaný originál!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Nový trailer na reštart seriálu Káčerovo vám rozjasní deň!

Káčerovo, alebo DuckTales je niečo, čo určite nemusím nikomu predstavovať. Každý z vás videl aspoň jednu epizódu. Pre mnohých z vás to však bol ranný rituál pred TV. Nie nadarmo sa však vraví, že tieto rozprávky z 90. rokov sú neprekonateľné. Disney si to uvedomuje a tak sa ich snaží prinášať späť. Doteraz sa však s veľkým úspechom nestretli, najhoršie určite dopadol Ultimate Spider-Man (ktorý sa však teraz mení k lepšiemu). Ako je na tom táto televízna klasika?

Reštarty väčšinou naozaj nedopadnú dobre, no pri nových DuckTales sa tvorcovia rozhodli inak. Promovanie pre tento seriál bolo obrovské. Nové Káčerovo bolo zastúpené na Comic-Cone aj na D23 a všade sa stretlo s obrovským úspechom. Prečo? Pretože naozaj vyzerá skvelo a hlavne prináša nostalgiu, akú sme potrebovali. Moje slová sú však v tomto prípade irelevantné. Presvedčte sa preto sami s týmto novým trailerom:

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=0-LNgU4e1rE]

Seriál, ktorý sme milovali sa vracia v novom, no vyzerá to tak, že v rovnako dobrom šate. DuckTales sú momentálne zapísané ako jeden z najlepších kreslených seriálov v televíznej histórii. Po 100 epizódach a jednom filme teda Ducktales prichádza pre novú generáciu. Tí si ju však budú môcť užiť o trochu luxusnejšie, keďže samotného Scroogea narozprával David Tennant. Toho môžte poznať ako Killgravea zo seriálu Jessicy Jones a ako deasiateho doktora v Doctor Who. Ak ste teda na seriáli vyrastali a ste momentálne vo veku, kedy už máte vlastné deti, myslím, že nové DuckTales budete pozerať s nimi. Disney XD vydal aj intro pre seriál, ktoré už je len čerešničkou na torte! Na americké obrazovky prichádza už 12. augusta, dúfame, že čoskoro ho uvidíme aj u nás.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=YKSU82afy1w]

Čo vravíte na nové DuckTales alebo teda Káčerovo? Vyrastali ste na tomto seriáli? Dáte šancu aj tomuto novému reštartu? Vaše názory nám píšte do komentárov.

ZDROJYoutube

Mohlo by sa ti páčiť

4 COMMENTS

  1. Zdá sa mu to trochu inak ako som čakal, a isto sa dalo aj čakať že to bude úplný reštart (kedy sa prvý krát stretli, no čo, pre novú generáciu)

    Rád by som počul opäť Karola Čálila ako strýka Držgroša :D

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -