Získa John Cena hlavnú úlohu vo filme Duke Nukem? Toto je všetko, čo o hernom filme zatiaľ vieme!

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Duke Nukem film

Postava menom Duke Nukem je jedným z najlepších príkladov svalnáčov osemdesiatych rokov. Ide o akčného hrdinu, ktorý ako mnohí ďalší každodenne bojuje s neprívetivými mimozemšťanmi, ktorí napadli Zem. Ide o príbeh nie veľmi komplikovaný alebo extrémne inteligentný. Dodnes však patrí medzi klasiky, za ktoré sa postavia zástupy oddaných fanúšikov. A práve pre týchto ľudí dnes máme naozaj zaujímavé správy. Srdcom pripravovaného projektu by sa totižto už onedlho mohol stať John Cena, ktorý by sa ukázal v hlavnej úlohe filmovej adaptácie!

Zdroj: cagesideseats.com

Natočiť filmovú adaptáciu tejto hry istých ľudí napadlo už prekvapivo dávno. S návrhom sa žonglovalo už koncom deväťdesiatych rokov, kedy nám chcel snímku priniesť producent Lawrence Kasanoff. Ten práve vtedy vydal úspešnú adaptáciu Mortal Kombat a so sľubnými príbehmi chcel pokračovať aj ďalej. Plány pre natočenie filmu boli formálne oznámene v roku 2001, pričom o produkciu sa mala postarať Kasanoffova spoločnosť Threshold Entertainment.

V minulosti to nevyšlo, ale budúcnosť je pred nami

Žiaľ, Kasanoffov plánovaný Duke Nukem film, ani adaptácia, o ktorú sa chcel v roku 2008 postarať Scott Faye (Max Payne) sa nikdy nedostali z fáze pred-produkcie. Od portálu THR sa však teraz dozvedáme, že spoločnosť Platinum Dunes sa momentálne pripravuje na oživenie populárnej postavy na filmovom plátne. Samotnú hlavú rolu by mal podľa všetkého získať John Cena. Projekt zatiaľ nemá priradeného režiséra, ale už sa hľadá aj scenárista. Film chcú tvorcovia následne predstavovať ako veľkolepý počin točiaci sa okolo Cenu. Snímka si našla domov pod strechou štúdia Paramountrovnakým štúdiom, pre ktoré Michael Bay (zakladateľ Platinum Dunes) už natočil päť Transformers filmov.

Zdroj: za.ign.com

John Cena sa v štúdiu poslednou dobou pekne usadil, keďže si už dokonca zahral vo finančne úspešnom komediálnom pokračovaní Ocko je doma 2. Tým nadviazal na svoje krátke cameo v predchádzajúcom filme. Objaviť sa má taktiež v plánovanom spin-offe Bumblebee: The Movie, ktorý vyjde v decembri. Nám teda neostáva nič iné, než čakať na dôkaz, ako veľmi hercovi sadne rola Nukema. Ten je totižto dobre známy vďaka svojej hyper-mužnosti, ktorá hraničí s paródiou, čo by mohlo byť v podaní Johna Cenu naozaj sranda.

Čo vravíte na pripravovaní Duke Nukem film? Myslíte si, že pôjde o zábavnú adaptáciu kultovej hry, alebo John Cena nie je ten pravý? O viac informácií sa s vami podelíme hneď, ako vyjdu na povrch. Dovtedy sa s nami podelte o svoje názory!

ZDROJthr

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -