Nestihli ste si pozrieť Dungeons & Dragons v kine? Nevadí, fantasy hit už čoskoro dorazí na túto streamovaciu službu

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves, epický akčný dobrodružný film podľa legendárnej stolovej hry od Hasbro, bude k dispozícii od 29. septembra exkluzívne na SkyShowtime.

Dobrodružný film Dungeons & Dragons už aj na streamovacej službe

Očarujúci zlodej a skupina nevšedných dobrodruhov podniknú veľkolepú lúpež, aby získali stratenú relikviu. Veci sa ale nebezpečne zvrtnú v momente, keď sa v tomto vtipnom a akciou nabitom dobrodružstve zapletú do konfliktu s nesprávnymi ľuďmi.

Vo filme od spoločností Paramount Pictures a eOne účinkujú: Chris Pine, Michelle Rodriguez, Regé-Jean Page, Justice Smith, Sophia Lillis a Hugh Grant po boku Chloe Coleman a Daisy Head.

Film Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves, založený na stolovej hre Dungeons & Dragons od Hasbro, režírovali Jonathan Goldstein a John Francis Daley podľa námetu od Chrisa McKaya a Michaela Gilia a scenára od Jonathana Goldsteina, Johna Francisa Daleyho a Michaela Gilia. Film produkovali Jeremy Latcham, p.g.a., Brian Goldner a Nick Meyer a výkonnými producentmi sú Denis L. Stewart, John Francis Daley, Jonathan Goldstein, Chris Pine, Zev Foreman a Greg Mooradian.

Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves má v súčasnosti skóre „certifikovane čerstvý“ na serveri Rotten Tomatoes a získal 91 % od kritikov a 93 % u publika.

Služba SkyShowtime je k dispozícii priamo v aplikácii SkyShowtime na zariadeniach s operačným systémom Apple iOS, tvOS, na zariadeniach s operačným systémom Android, Android TV, Google Chromecast, LG TV, Samsung a prostredníctvom webovej stránky: www.skyshowtime.com. Cena mesačného predplatného SkyShowtime je 5,99 EUR (bez reklám). Služba ponúka sedemdňovú skúšobnú lehotu – s možnosťou zrušenia kedykoľvek.

Zdroj: TS SkyShowtime

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -