Prežite vojnu v najlepšej možnej kvalite! Dunkirk prichádza do našich domácností!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Prežite vojnu vo vašich domácnostiach! Dunkirk prichádza s atraktívnymi Blu-ray edíciami!

Najlepší film roka 2017? Je dosť možné, že drvivá väčšina priateľov vám odpovie názvom Dunkirk. Nolanova vojnová epika si vybudovala veľký rešpekt v očiach fanúšikov, ale hlavne u kritikov. Ide nepochybne o hlavného oscarového nominanta, no a dosť možno aj výhercu. Dunkirk totižto ukázal psychicky náročnú stránku vojny, a nejedného fanúšika nechal v napätí celých 107 minút, a to bez jedinej kvapky krvi.

Platilo to v kinách a platí to aj teraz. Tento film musíte vidieť v najlepšej možnej kvalite. Ak teda doma máte blu-ray výbavu, tento december vás čaká skutočná lahôdka. Dunkirk totižto vychádza až v šiestich edíciach a to DVD, DVD (2 disky), Blu-ray (2 disky), 4K Ultra HD (3 disky), Limitovaný Blu-ray steelbook (2 disky) a Limitovaný Blu-ray digibook (2 disky). Áno, ako už isto môžete tušiť, druhý disk je celý naplnený bonusmi z natáčania tohto epického zážitku.

Dunkerk

Jedna z nejpoctivějších filmařin roku #dunkerk

Uverejnil používateľ Magic Box & Bioscop Nedeľa 10. decembra 2017

Bonusy:

Vydejte se spolu s Christopherem Nolanem a jeho filmovým štábem na velkolepou cestu za znovuoživením zázraku jménem Dunkerk. Filmaři vyzbrojení velkoformátovými kamerami, neotřelými efekty, flotilou historických plavidel a letadel a desítkami herců dokázali překonat řadu neobvyklých překážek a připravili tak divákům precizní, autentický a působivý filmový zážitek.

Vzhľadom na to, že Nolanove Blu-ray majú vždy kvalitne zvládnuté bonusy, určite sa máme na čo tešiť. Tie budú otitulkované, takže nemusia mať strach ani tí, čo nevedia moc po anglicky. Pomer obrazu pri filme bude skákať 1.78:1 do 2.2:1 a to preto, lebo si budeme môcť vychutnať krásne natočené IMAX sekvencie. Anglický zvuk však bohužiaľ bude zastúpený iba v DTS-HD Master Audio 5.1, no a český dabing zase ako tradične bude v Dolby Digital. Dunkirk teda prichádza v edíciách aké si skutočne zaslúži, a aké rozhodne budú musieť doma vlastniť všetci filmoví fanúšikovia.

Dunkirk blu-ray edície
Dunkirk Blu-ray a DVD edície; Zdroj: magicbox.cz

Zakúpite si Dunkirk do vašej zbierky? Aká edícia vás zaujala najviac? Ste radi, že dostávame aj bonusový disk? Napíšte nám do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -