Ako to dopadne, keď sa žena vyspí so snúbencom svojej sestry? Komédia Dve nevesty a jedna svadba ponúka prvú ukážku z novinky Tomáša Svobodu!

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Dve nevesty a jedna svadba

Viete si vôbec predstaviť viac zamotaný a vtipný príbeh…?

Zdroj: magicbox.sk

Nech už máme vkus na filmy rôzny, všetci sa jednohlasne zhodneme v láske ku českým komédiám. Režiséri a scenáristi od našich bratov Čechov nám zakaždým sľubujú jednoduchú vec – a tou je zaručená zábava. A ako sa zdá, inam, ako do čierneho, sa trafiť nevedia. Aj práve preto sme vždy z ohlásenia novej komédie nadšení. V minulosti sme sa už totižto naučili, že filmy natáčané v Česku či dokonca u nás možno nemajú miliónové rozpočty ako Hollywoodské komédie – za každým ale majú úprimnú dušu a originálne zamotaný príbeh.

Novinka, na ktorú sa tešíme!

S radosťou vám oznamujeme, že do slovenských kín mieri nový český film Dve nevesty a jedna svadba. Réžie sa ujal Tomáš Svoboda, tvorca známej originálnej komédie Hodinový manžel. Scenár k prichádzajúcej novinke spolu s ním napísal skúsený Marcel Bystroň a už teraz vám môžeme povedať, že príbeh sa tejto dvojici očividne vydaril. Naozaj zamotaný dej snímky Dve nevesty a jedna svadba ponúkne množstvo príležitostí na vtipné situácie a hlášky, ktoré vyslovia uznávaní českí herci. Aby ste si predbežne mohli vychutnať vtipnú atmosféru, prinášame vám úplne novú ukážku, ktorú si môžete pozrieť tu:

Nedorozumenie s jedným veľkým háčikom…

Marie (Anna Polívková) je typická mestská single, ktorá stále nenašla toho pravého, čo jej neustále pripomínajú svojrázni rodičia (Bohumil Kleps a Eva Holubová). Je síce úspešná, keďže pracuje ako televízna moderátorka – vo vzťahoch má však dar priťahovať samých blbcov. Naopak jej sestra Karolína (Ester Geislerová) toho pravého už našla a plánuje svadbu.

Práve kvôli tomu Marie na chvíľu opúšťa mesto a prichádza po dlhej dobe za rodinou na návštevu do svojej rodnej dediny. Nepredvídala však čo, respektíve kto ju tam čaká. Doma stretáva svoju dávnu lásku, Jiřího (Jaroslav Plesl). V okamihu je jasné, ži ich city nie sú minulosťou a skončia spolu v posteli. Celá vec má však jeden veľký háčik. Práve Jiří je totižto snúbencom jej sestry Karolíny…

Zdroj: magicbox.sk

Takto zamotaný príbeh bez pochýb poskytne viac, než veľké množstvo vtipných momentov. Aj preto sme zvedaví, ako to celé dopadne – skončí to veľkou hádkou, alebo sa všetci šťastne udobria? Zatiaľ môžeme len hádať, keďže pravdu sa dozvieme až na slovenskej premiére. Do našich kín film Dve nevesty a jedna svadba prinesie spoločnosť Magic Box Slovakia26. apríla, tak si určite poznačte kalendáre a zájdite na premietanie, ak sa chcete schuti zasmiať.

Zdroj: magicbox.sk

Okrem zaujímavého príbehu komédia ponúka aj skvelé herecké obsadenie, ktoré nás zaručene rozosmeje. Tak čo, vidíme sa budúci mesiac v kine?

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -