AKTUÁLNE: Predstaviteľovi Jokera mal byť ponúknutý neuveriteľný honorár na dve pokračovania

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Britský server a bulvárne noviny mirror.co.uk informovali o tom, že predstaviteľovi Jokera Joaquinovi Phoenixovi mal byť ponúknutý astronomický honorár na dve pokračovania filmu Joker. Prvá časť z roku 2019 sa stretla s neuveriteľným úspechom ako po kritickej, tak aj po finančnej stránke.

Z rozpočtu do 70 miliónov si dokázal celosvetovo zarobiť 1,074 miliárd amerických dolárov, čím sa stal vôbec najziskovějším komiksovým filmom v histórii. Na tohtoročných Oscaroch si vyslúžil 11 nominácií, z ktorých dve premenil na zlatú sošku – za najlepší mužský herecký výkon v hlavnej úlohe a najlepší originálny soundtrack. Po takomto úspechu je jednoznačné, že štúdio Warner Bros. začalo uvažovať nad pokračovaním.

premiera filmu joker
Zdroj: tl.fanpop.com

Dve pokračovania filmu Joker

Pôvodným plánom režiséra Todda Phillipsa však bolo vytvoriť jeden samostatný film, ktorý nemá nič spoločné s filmovým svetom DCEU alebo tým nadchádzajúcim, v ktorom Batmana stvárni herec Robert Pattinson. Herec Joaquin Phoenix taktiež predpokladal, že Joker bude iba jednorazovou záležitosťou.

Britské médium Daily Mirror ale prišlo s veľmi zaujímavými informáciami od ich blízkeho zdroja. Dopredu upozorňujeme, že sa zatiaľ jedná o nepodložené informácie, ktoré nepotvrdilo štúdio Warner Bros. ani herec Joaquin Phoenix. Podobné klebety od zdrojov blízkych štúdiám sa ale často pretavia v skutočnosť, preto tejto novinke venujeme pozornosť.

Zdroj tvrdí, že Joaquin Phoenix dostal ponuku na neuveriteľný honorár 50 miliónov amerických dolárov za stvárnenie Jokera v dvoch pokračovaniach. Podľa ich slov sa herec aktuálne nachádza vo fáze jednania so štúdiom.

„Joaquin si spočiatku myslel, že Joker je samostatný film. Ale teraz zmenil jeho názor. Tvrdí, že si chce túto postavu zahrať znova, a to aj napriek kontroverziám, ktoré prišli pri vydaní minulý rok. Stále sa o tom rokuje, ale scenáre sa píšu a Joaquin je do toho veľmi zanietený.“

pokračovanie filmu joker
Zdroj: ft.com

Kedy uvidíme filmy Joker 2 a 3?

Takto znejú slová zdroja blízkeho médiu Daily Mirror. Dodal tiež, že štúdio Warner Bros. bolo „šokované ako všetci ostatní“ obrovským úspechom z minulého roku. Nakoniec sa vyjadril takto:

„V priebehu nasledujúcich štyroch rokov plánujú nakrútiť dve pokračovania s dlhodobým záväzkom voči Joaquinovi, režisérovi Jokera Toddovi Phillipsovi a producentovi Bradleymu Cooperovi. Je to všetko o tom, aby Joaquin prijal podmienky – a vôbec najväčšiu výplatnú pásku jeho kariéry.“

Joaquin vraj čakal na podpísanie zmluvy k prvému filmu až do poslednej chvíle, no tentokrát pri pokračovaniach chcú, aby sa upísal na dlhší čas. Plánujú, že film Joker 2 budú mať hotový v roku 2022 a Joker 3 neskôr v roku 2024.

Tak znie celé vyjadrenie. O príbehu a iných detailoch nepadlo ani slovo. Opäť pripomíname, aby ste mali na mysli, že sa nejedná o oficiálne informácie. Každopádne, o akýchkoľvek novinkách a aktualizáciách tejto témy vás budeme ihneď informovať.

Veríte, že pokračovania filmu Joker naozaj vzniknú, a že štúdio hercovi ponúklo 50 miliónov? Vaše názory na túto tému nám nezabudnite napísať do komentárov.

Zdroj: mirror.co.uk

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -