Filmy

Prekvapenie? Tieto dve Marvel postavy oficiálne prežili Thanosove lusknutie!

Kto ďalší prežil udalosti Infinity War?

Trailer nikde, názov nikde, ale aspoň takéto novinky sa z očakávanej komiksovky Avengers 4 valia na internet deň čo deň. Tú dnešnú nám teda odhalil popis jednej z knižiek k filmu. Ten sa zameral predovšetkým na kamene nekonečna, pričom nám odhalil najmä to, že Thanosove lusknutie prežili ďalšie dve Marvel postavy, ktoré sa týmto oficiálne vrátia v novom filme.

Ide o doktora Erika Selviga a jeho asistentku Darcy, ktorých sme mohli vidieť v prvých dvoch filmoch s Thorom, pričom Selvig sa na malý moment objavil aj vo filme Avengers: Age of Ultron. Vďaka popisu teda vieme, čo by títo dvaja mali v novom filme robiť. Vraj budú spolu s novými kamarátmi pátrať po tom, prečo sa stalo čo sa stalo (vyhladenie polovice života vo vesmíre) a hľadať spôsob, ako tieto udalosti pomocou kameňov nekonečna zvrátiť. Koniec popisu nám však značí aj to, že to čo nevedia je, že sa na nich rúti ďalšia veľká hrozba.

infinity war

Zdroj: simplywallpaper.com

Nová hrozba, noví kamaráti?

O novej hrozbe, respektíve novom záporákovi sa tu špekuluje už riadne dlhú dobu. Mnoho fanúšikov si totiž myslí, že Thanos na konci filmu umrel a že preto sme sa dočkali na konci titulkov oznámenia, že sa Thanos vráti s otáznikom. Aká ďalšia hrozba by to ale mohla byť, o tom môžeme len špekulovať. Každopádne, zaujímavé je aj teoretizovať, s ktorými novými kamarátmi bude Selvig a Darcy túto záhadu riešiť.

My tipujeme, že práve oni sa postarajú o návrat Ant-Mana z kvantovej ríše a neskôr pošlú Avengerov späť v čase, aby zabránili hrozným udalostiam, aké sme videli v Avengers: Infinity War. Všetko sú to však stále iba špekulácie a na prvé reálne informácie si budeme musieť počkať až s oficiálnym trailerom, ktorému sa akosi stále nejako nechce vyjsť von, aj napriek veľkému tlaku od fanúšikov.

Čo hovoríte na to, že Erik Selvig a Darcy prežili Thanosove lusknutie? Ste radi, že ich znovu uvidíme v štvrtom Avengers filme? Napíšte nám do komentárov.

Zdroj: screenrant.com

About author

They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.
  Related posts
  FilmyOdporúčame

  Štúdio Warner Bros. odhalilo dátumy vydania filmov Matrix 4 a The Flash

  Filmy

  Film Šťastný nový rok ovládol kiná, je aktuálnou jednotkou návštevnosti

  FilmyVýber šéfredaktora

  Chystá Disney novú Planétu opíc? Režisér šokoval fanúšikov týmto prehlásením

  FilmyOdporúčameTrailery

  Krásna Gal Gadot sa vracia v prvom traileri na film Wonder Woman 1984

  2 komentáre

  Pridaj komentár