Dwayne Johnson a Chris Evans zachraňujú „namakaného“ Santu. Pozrite si trailer na šialenú vianočnú komédiu

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Trailer na vianočnú komédiu Red One

Akcia, komédia a Vianoce. Nečakali by sme, že táto kombinácia dokáže fungovať, tentoraz však sviatky prichádzajú už začiatkom leta. Po dlhom lákaní nám totiž štúdio Amazon MGM konečne prináša trailer na Red One.

Tento kúsok dá tradičným vianočným kúskom pekne na frak a posiela Dwayna Johnsona a Chrisa Evansa na záchrannú misiu. V ohrození je samotný Santa.

Svätý Nikolas v tomto kúsku nie je žiaden deduško s bruchom, ale poriadne vysekaný chlapík. Stvárňuje ho J.K. Simmons, ktorý si úlohu v podstate zopakoval po dabingu v animáku Klaus. Jeho každoročné rozdávanie darčekov je riadenou operáciou a tento rok sa poriadne zvrhne. Samotného Santu totiž unesú.

Dwayne Johnson a Chris Evans zachraňujú Santu

Na pomoc prichádza šéf bezpečnosti Severného pólu, Callum Drift (Johnson). Nezvládne to však sám, na pomoc si musí zavolať najlepšieho stopára sveta, Jacka O’Malleyho (Evans), ktorý sa však bohužiaľ nachádza na zozname neposlušných. Spoločne sa však vydávajú na poriadne šialenú misiu.

Nebude v nej chýbať boj s hrozivými snehuliakmi, drsný ľadový medveď a sily si zmerajú aj so samotným Krampusom. To všetko je doplnené jedinečnými vizuálmi a nápaditými vtipmi, ktoré sa opäť neboja siahať aj do iných sfér popkultúry (či si herci dokážu robiť srandu aj sami zo seba).

red one plagát
Zdroj: TMDB

Kúsok plný nápaditej akcie aj humoru

Okrem spomenutej trojice si tu zahrajú ešte Kiernan Shipka, Lucy Liu, Mary Elizabeth Ellis alebo Nick Kroll. Cameo pani Clausovej si strihla známa hollywoodska legenda a komička Bonnie Hunt.

Režisérom komédie je Jake Kasdan, ktorého môžeme poznať pred súčasné vstupy do série Jumanji. Scenár napísal Chris Morgan, od ktorého sme videli napríklad spin-off Hobbs a Shaw k sérii Rýchlo a zbesilo.

Pôvodný nápad však pochádza od Hirama Garciu, ktorý je prezidentom Johnsonovej produkčnej spoločnosti Seven Bucks Production (pracovali spoločne na Black Adamovi či Red Notice). Tento raz pripravili jedinečný vianočný kúsok s nemalou dávkou akcie, ktorého premiéru má štúdio naplánovanú na 15. novembra.

Ako sa vám páčil trailer na Red One? Pobavili ste sa pri ňom? Tešíte sa na tento jedinečný kúsok, ktorý k sviatkom prináša akciu a humor? Dajte nám vedieť v komentároch. 

Zdroj: hollywoodreporter.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -