Dwayne Johnson dostane vlastný autobiografický seriál The Young Rock od NBC

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Jedna z najväčších hviezd dnešnej doby dostane vlastný seriál. Herec Dwayne „The Rock“ Johnson bol vyžiadaný stanicou NBC, ktorá by o jeho mladosti rada natočila seriál The Young Rock. V ňom by mal taktiež aj vystupovať a objaví sa vo všetkých 11 epizódach. Žánrovo sa každá jedna z nich zaradí medzi komédiu a podľa všetkého sa nebudeme nudiť.

Tento komediálny seriál nám napovie o živote človeka, ktorý sa zo zápasníka presunul až na úspešného herca a biznismena. V seriáli by mal taktiež pôsobiť aj ako výkonný producent pod záštitou vlastnej spoločnosti Seven Bucks. Vo výrobnom tíme sa bude nachádzať viacero tvorcov, medzi ktorými sa objaví napríklad aj Dany Garcia alebo Brian Gewirtz.

Dwayne Johnson
Zdroj: comingsoon.net

Scenár k pilotnému dielu napísala Nahnatchka Khan spoločne s Jeffom Chiangom. Mať týchto dvoch na palube nemusí byť vôbec zlý nápad, pretože už v minulosti priniesli vtipný seriál Huangovi v Amerike (2015-2019) na televíznej stanici ABC – založený na skutočných udalostiach života Eddieho Huanga.

Seriál The Young Rock sa zaradí na široký zoznam jeho projektov

Dwayne Johnson tvrdí, že jeho autobiografický seriál od NBC bude niečo ako Forrest Gump. Herec si totižto prešiel problémovým detstvom, až si prebojoval cestu z bojovníka na filmovú hviezdu. Ak sa seriál stane skutočnosťou, pre herca to bude druhý televízny seriál v jeho doterajšom živote. Prvým je HBO seriál Ballers.

Vyťaženosť mu pravdepodobne nič nerobí a jeho harmonogram v najbližšom období obsahuje veľa zaujímavých projektov. Predsa len, za posledné tri roky sa herec objavil až v ôsmych filmoch. Rýchlo a zbesilo 8, Pobrežná hliadka a Jumanji: Vitajte v džungli v roku 2017; Rampage a Mrakodrap v roku 2018 a Súboj s rodinou, Rýchlo a zbesilo: Hobbs a Shaw a Jumanji: Ďalší level minulý rok.

Dwayne Johnson
Zdroj: sunriseread.com

V takomto tempe ostáva aj do budúcna, kedy sa na jeho zozname filmov nachádza až 6 filmov. Momentálne sa herec pripravuje na DC film Black Adam, ktorý sa stal vysoko očakávaným vďaka minuloročnému hitu Shazam! so zárobkom 364 571 656 amerických dolárov. Uvidíme, ako to všetko stihne, ale seriál The Young Rock sa jednoznačne stáva skutočnosťou.

Dátum premiéry zatiaľ oznámený nebol, ale určite vás stihneme upozorniť včas. Čo si o nadchádzajúcom seriáli myslíte?  

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -