Dwayne Johnson potvrdil, že práce na filme Hobbs & Shaw 2 oficiálne začali

Nenechajte si ujsť

Oliver Kohár
Oliver Kohár
Večný študent kinematografie... aj jej obskúrnych zákutí.

Najčítanejšie za 7 dní

Dwayne Johnson a Jason Statham sú pripravení opäť spojiť sily v Hobbs & Shaw 2

Megaúspešná séria Rýchlo a Zbesilo minulý rok ukázala, že jej univerzum siaha aj za staré, známe tváre Vina Diesela a Paula Walkera. Spin-off Hobbs & Shaw s Dwaynom Johnsonom a Jasonom Stathamom zožal veľký úspech. Niet divu, že sa dočkáme pokračovania. A aj keď ešte nevieme, kedy sa tohoto filmu dočkáme, môžeme potvrdiť, že práce na Hobbs & Shaw 2 oficiálne začali.

Dwayne Johnson potvrdil pokračovanie počas Q&A akcie na Instagrame. Počas tohoto live streamu sa ho fanúšikovia pýtali rôzne otázky, ktoré sa týkali práve tohoto Rýchlo a Zbesilo spin-offu. Po niekoľkých otázkach sa Johnson takto vyjadril:

Áno, pracujeme na ďalšom Hobbs & Shaw filme, som z toho nadšený. Ale v prvom rade musíme prediskutovať príbeh a celkový smer, ktorým sa chceme uberať.

Rýchlo a Zbesilo: Hobbs & Shaw predstavuje podarené duo Luka Hobbsa (Dwayne Johnson) a Deckarda Shawa (Jason Statham), ktorí boli do franšízy uvedení ako Domovi (Vin Diesel) nepriatelia. Táto dvojica musí proti svojej vôli spojiť sily, aby rozpútali divoké dobrodružstvo plné akcie.

hobbs & shaw trailer
Zdroj: digitalspy.com

Budúcnosť série skomplikoval koronavírus

Kým je premiéra deviatej časti Rýchlo a Zbesilo posunutá o celý rok, toto sú pre fanúšikov série konečne dobré správy. Je ťažké odhadnúť, kedy sa tohoto pokračovania presne dočkáme a na konkrétnejšie informácie si budeme musieť ešte počkať. Avšak premiéru očakávame pravdepodobne v lete 2021. Uvidíme.

Keďže je Hobbs & Shaw súčasťou väčšieho univerza, pokojne sa v ňom môžu ukázať známe postavy z ostatných filmov. Vzhľadom na úspech tohoto spin-offu sa možno v budúcnosti dočkáme aj iných rozšírení série Rýchlo a Zbesilo. Prequely a iné spin-off filmy sú pri obrovských zárobkoch iba otázkou času.

Hobbs & Shaw
Zdroj: socialnews.xyz

Na pokračovanie budeme netrpezlivo čakať a o informáciách ohľadom produkcie, obsadenia a príbehu vás budeme včas informovať. Vzhľadom na to, že pre-produkcia filmu už pravdepodobne začala, informácie o príbehu a hereckom obsadení môžu prísť už koncom tohto leta.

Tešíte sa na pokračovanie Hobbs & Shaw? Ktoré postavy zo série Rýchlo a Zbesilo by ste v ňom chceli vidieť?

Zdroj: highsnobiety.com

Mohlo by sa ti páčiť

2 COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -