Dwayne Johnson sa objaví v novom projekte zo sveta Disney s názvom Jungle Cruise!

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Zhruba rok aj pol po tom, čo sa Dwayne Johnson upísal Disney projektu Jungle Cruise, štúdio konečne dalo zelenú a natáčanie sa môže začať! To by mohlo začať v roku 2018 a projekt momentálne hľadá toho pravého režiséra. zatiaľ je isté, že okrem hlavnej úlohy si pod svoje krídla Dwayne Johnson zoberie aj produkciu filmu. Pomáhať mu v tom bude jeho spoločnosť Seven Bucks Productions, bok po boku s Dany Garciovou. Herec sa na svojom instagram účte vyjadril následovne.

„Veľký krok v pred, na ktorom sme tak tvrdo pracovali. Veľmi rád si vyhrniem rukávy a začnem pracovať na obrovskom projekte v spolupráci s Disney. Jungle Cruise scenár bol doručený osobne až ku mne a môžem začať. Skript som si prečítal už dva krát a milujem ho! Je to skvelá príležitosť vytvoriť a priniesť vám obrovskú kvalitu, ktorá bude zabávať rodiny po celom svete. Film, jazda, fantastický svet a skúsenosť. Ja a Dany Garcia sme pripravení! Už len stačí nájsť vizionárskeho režiséra a od toho momentu budeme mať približne 12 mesiacov výskumu, vývoja, kreativity a samozrejme mágie… predstavivosti. Natáčanie začne v roku 2018. Ako vždy,  urobím všetko čo bude v mojich silách. Je to plavba na celý život… a ja som váš kapitán!“

Jungle Cruise a Dwayne Johnson v jednom znie určite zaujímavo! zdroj: movieweb.com

Disney už v roku 2006 vyvíjal verziu Jungle Cruise. V tom čase bol do projektu zahrnutý Alfred Gough a Miles Millar. Potom v roku 2011 prišla správa, že na filme pracuje Tom Hanks a Tim Allen s Rogerom S.H. Shulmanom. Odvtedy všetko utíchlo a nové informácia sa k nám dostali až v roku 2015. Na scénu sa dostal Dwayne Johnson a projekt dostal zelenú. Scenár k filmu napísali J.D Payne a Patrick McKay.

Hovorí vám niečo Jungle Cruise?

Jungle Cruise je originálna atrakcia zo sveta Disney, ktorá sprevádza návštevníkov africkými riekami Níl a Kongo. Tam môžete stretnúť nosorožcov, hrochy a v jednej časti na vás čakajú aj pirane. Staršia verzia, ktorá zahŕňala Toma Hanksa a Tima Allena tvrdí, že novodobá verzia bude vynikajúca. Okrem novej atrakcie v Disneylandoch sa dočkáme aj filmu, ktorého dej bude zasadený do sveta ako klasika z roku 1952 s názvom Africká kráľovná. Práve tento film sa stal inšpiráciou pre samotnú jazdu.

Atrakcia v Disneylande, ktorá sa dočká vlastného filmu, zdroj: undercovertourist.com

Môžem povedať, že Dwayne Johnson je momentálne najviac vyťaženým hercom v Hollywoode. Čoskoro sa ho dočkáme vo filme Fate of the furious. Taktiež práve rokuje ohľadom pokračovania projektu Cesta na tajomný ostrov. Aby toho nebolo málo, aktuálne prebieha natáčanie Jumanji a hneď potom sa pustí do natáčania filmu Rampage a Skyscraper. Taktiež sa na neho môžeme tešiť vo filme Baywatch, ktorý sa už nenávratne blíži do kín.

Na to, ako to celé dopadne s novinkou Jungle Cruise si budeme ešte nejaký čas počkať, ale ako námet to znie určite zaujímavo.  

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -