Dwayne Johnson dal drsným spôsobom najavo, či sa vráti vo filmoch Rýchlo a zbesilo 10 alebo 11

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

The Rock vs. Vin Diesel

Človek by ani neveril, že jeden z najväčších hereckých sporov Hollywoodu stále pretrváva. Všetko odštartovalo v roku 2016, niekedy pred vydaním filmu Rýchlo a Zbesilo 8. Hviezda akčných filmov Dwayne Johnson vtedy v instagramovom popise kritizoval niektorých hereckých kolegov. Johnson neskôr potvrdil, že to bolo mierené na Vina Diesela. Bojovanie a napätie na pľaci zapríčinilo odchod The Rocka, ktorý sa neukázal v tohtoročnom filme Rýchlo a Zbesilo 9.

Namiesto toho dostal agent Luke Hobbs (Dwayne Johnson) vlastný film Rýchlo a zbesilo: Hobbs & Shaw. To vyvolalo ďalší spor, tentokrát s predstaviteľom Romana, hercom Tyrese Gibsonom. Ten Johnsona verejne obvinil zo zrady rodiny a odkladu filmu Rýchlo a Zbesilo 9, namiesto ktorého vyšiel spin-off Hobbs & Shaw. Tento spor už našťastie stíchol, no nepokoje medzi Johnsonom a Dieselom stále pretrvávajú. V posledných dňoch dokonca nabrali na obrátkach.

Dwayne Johnson a Vin Diesel
Zdroj: theplaylist.net

Vin Diesel sa pred mesiacom vyjadril na margo toho, že pri nakrúcaní filmov používa „tvrdú lásku“ ako techniku, ako z hercov dostať čo najlepší výkon. V rozhovore dokonca padlo meno talianskeho režiséra Federica Felliniho. Takúto „tvrdú lásku“ prechovával na pľaci aj voči Johnsonovi, čo mohlo vyprovokovať celý spor. Teraz sa Dwayne nachádza na turné k filmu Expedícia: Džungľa s Emily Blunt, kde sa ho spýtali na túto tému.

Dwayne Johnson končí so sériou Rýchlo a zbesilo

V odpovedi na Dieselove provokatívne slová adresoval svoju budúcnosť v sérii Rýchlo a zbesilo:

„Smial som sa a smial som sa poriadne. Myslím si, že sa na tom zasmial každý. A tak to aj nechám. A ja som im prial veľa šťastia. Prial som im pri Rýchlo a zbesilo 9. A prajem im veľa šťastia aj pri Rýchlo a zbesilo 10 a Rýchlo zbesilo 11 a zvyšku Rýchlo a zbesilo filmov, ktoré vytvoria a budú bezo mňa.“

Do Diesela si dokonca rypla aj Emily Blunt, ktorá si Johnsona zastala. Vtipné jej prišlo Dieselove prirovnanie k metódam Taliana Felliniho. Ironicky dodala:

„Vďaka Bohu, že tam [Diesel] bol. Vďaka Bohu. Preniesol ťa tým.“

hobbs & shaw trailer
Zdroj: digitalspy.com

Je to isté. Dwayne Johnson sa viac v sérii Rýchlo a zbesilo neukáže, teda aspoň v 10 a 11 časti. No jeho vyjadrenie znie, akoby zlomil palicu nad celou franšízou vrátane Rýchlo a zbesilo: Hobbs a Shaw 2. Celá situácia je veľmi prekvapivá vzhľadom na to, že len nedávno režisér Justin Lin tvrdil, že by sa Dwayne Johnson a Jason Statham mohli vrátiť v desiatej časti. Hlavne, keď sa Statham ukázal v potitulkovej scéne Rýchlo a zbesilo 9

O celom vývoji situácie vás budeme včas informovať. Chceli by ste, aby sa The Rock vrátil do série Rýchlo a zbesilo? Váš názor na celú kauzu nám zanechajte v komentároch.

Zdroj: slashfilm.com, screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -