Dwayne Johnson je späť! Aj napriek dlhoročným sporom s Vinom Dieselom ho uvidíme v Rýchlo a zbesilo 10

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 23 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Najčítanejšie za 7 dní

Dwayne Johnson bude vo filme Rýchlo a zbesilo 10

Mnoho hercov hrá vo filmoch nepriateľov, no v skutočnosti sú dobrými kamarátmi. Potom sú tu však aj také prípady, kedy sú postavy na obrazovkách spojenci, no ich herci sa v skutočnosti nemajú radi. Takáto nevraživosť vládne už niekoľko rokov medzi The Rockom a Vinom Dieselom. Preto určite mnohých prekvapí to, že sa Dwayne Johnson opäť ukáže v Rýchlo a zbesilo franšíze, konkrétne v 10. časti.

Johnson sa ukázal prvýkrát v piatom filme, kde si zahral agenta menom Luke Hobbs. V tomto filme pôsobil ako antagonista, ktorý sa snažil dolapiť bandu Dominica Toretta, ktorého hrá práve jeho „nepriateľ“ Vin Diesel. Následne sme Hobbsa videli ešte v šiestom, siedmom a v ôsmom filme, no potom aj pre nezhody s Dieselom z hlavnej ságy odišiel a vytvoril si vlastnú.

Luke Hobbs a Dominic Toretto
Zdroj: vulture.com

Ukáže sa až na úplnom konci

Zahral si spolu s Jasonom Stathamom v spin-offe s názvom Rýchlo a zbesilo: Hobbs a Shaw. Hobbs sa v tomto filme musel spojiť s rivalom Deckardom Shawom, aby zachránili svet aj rodinných príslušníkov. Shaw sa ukázal prvýkrát v šiestom filme franšízy ako cameo a následne v siedmom ako antagonista, pričom sme ho mohli vidieť v menšej úlohe aj v ôsmom filme. V deviatom filme sa ukázal opäť iba ako cameo.

A to dokonca až v potitulkovej scéne, kde ho konfrontoval Han Lue (Sung Kang). Podobne by sa mal ukázať aj Johnsonov Hobbs v desiatej časti. Podľa stránky The Wrap sa totiž Hobbs ukáže až v potitulkovej scéne filmu. Je ale skvelé, že sa ukáže aspoň ako cameo, keďže záporákom tohto filmu je Dante Reyes (Jason Momoa), ktorý mimo obrazovky prišiel kvôli Torettovi o všetko v piatom filme. A v tom Hobbs debutoval.

Rýchlo a zbesilo 10
Zdroj: universalpictures.com

V desiatej časti sa totiž bude rodina musieť postaviť antagonistovi, ktorému v piatej časti v Brazílii zabili otca a zničili všetko, na čom mu záležalo. Okrem dlhoročných členov rodiny, ktorých hrajú herci ako Michelle Rodriguez, Jordana BrewsterTyrese GibsonChris „Ludacris“ Bridges či Nathalie Emmanuel sa môžeme tešiť aj na nováčikov. Vráti sa napríklad domov brat hraný Johnom Cenom, ale na pomoc prídu aj Brie Larson, Daniela Melchior alebo Alan Ritchson.

Záverečné dve časti série sa podľa Diesela možno pretiahnu až do trilógie

Je určite zaujímavé, že sa The Rock vracia. Aj keď nie je jasné, či to znamená, že jeho spory s Dieselom sú už ukončené. Ide však o dôležitú postavu, ktorá by mala byť v záverečných filmoch hlavnej ságy. Tá mala byť pôvodne ukončená dvoma filmami, desiatkou a jedenástkou. Diesel sa však na červenom koberci pri príležitosti premiéry Rýchlo a zbesilo 10 rozrozprával aj o možnosti filmu Rýchlo a zbesilo 12.

Dwayne Johnson Vin Diesel Rýchlo a zbesilo
Zdroj: screenrant.com

Zo záverečnej duológie by sa tak mohla stať až trilógia. Aj keď si už asi nikto nevie úplne predstaviť, ako ďaleko by v tomto filme tvorcovia museli zájsť, aby prekonali očakávania a predošlé filmy. Je to ale dobrá správa pre fanúšikov spin-off filmov a Hobbsa, keďže jedenástka alebo aj potenciálna dvanástka by mohli pripraviť pôdu pre očakávané pokračovanie Rýchlo a zbesilo: Hobbs a Shaw 2.

Tešíte sa návrat Dwayna Johnsona ako Hobbsa do hlavnej ságy? Aké budú podľa vás záverečné dva alebo tri filmy tejto obľúbenej franšízy?

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -