Dwayne Johnson s rodinou boli pozitívne testovaní na koronavírus. Ako je momentálne na tom ich zdravotný stav?

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 23 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Najčítanejšie za 7 dní

Dwayne Johnson s rodinou mali koronavírus

Koronavírus postihol ako filmový priemysel, tak aj známe osobnosti, ktoré sa ním nanešťastie nakazili. Ako prví nám to prezradili Tom Hanks s manželkou, no po ňom potvrdili nákazu aj Idris Elba, Alyssa Milano, Pink, Mel Gibson alebo Bryan Cranston. Po novom však nakazení na koronavírus mali byť aj Dwayne „The Rock“ Johnson s rodinou, ktorý o tom nedávno informoval verejnosť.

Dwayne Johnson patrí k najlepšie zárobkovým hercom Hollywoodu. Medzi fanúšikmi je tiež obľúbený ako charizmatický herec, ktorý hrá zväčša akčné postavy. Vidieť sme ho mohli napríklad vo filmovej sérii Rýchlo a zbesilo a v jej spin-offe Rýchlo a zbesilo: Hobbs & Shaw, v dvoch častiach série Jumanji alebo sme mohli počuť jeho hlas v rozprávke Vaiana: Legenda o oceáne.

herec Dwayne "The Rock" Johnson
Zdroj: wallpapercave.com

Stihol sa už The Rock z choroby vyliečiť?

O tom, že sú The Rock a jeho rodina nakazení, sme sa mohli dozvedieť z videa, ktoré uverejnil na svojom oficiálnom Instagramovom profile. Video má zhruba 11 minút a vysvetľuje v ňom, že sa on, jeho manželka a jeho dve deti nakazili vírusom pred niekoľkými týždňami od rodinného priateľa a že to pre nich bolo veľmi ťažké obdobie. Našťastie sú už ale všetci úplne zdraví.

Taktiež priznal, že on s manželkou mali niekoľko príznakov choroby, avšak jeho dcéry mali len mierny kašeľ. Vo videu ďalej vyzýval fanúšikov, aby boli opatrní a taktiež pridal niekoľko inšpiratívnych a pozitívnych slov. Pod jeho príspevkom sa objavilo mnoho komentárov, v ktorých mu fanúšikovia priali zdravie a boli radi, že sa vyliečil z vírusu. Jeho príspevok s videom nájdete pod týmto odstavcom.

Dwayne „The Rock“ Johnson

Bývalý wrestler a herec je už našťastie z nákazy vonku, takže môže naďalej pracovať na nových filmoch. V posledných rokoch sa s jeho filmami pretrhlo vrece a v budúcnosti môžeme čakať minimálne tri snímky. Film Jungle Cruise, ktorého predlohou bola vodná atrakcia v Disneylande, kde si po boku The Rocka zahrá aj herečka Emily Blunt.

Ďalším filmom je film z dielne DC s názvom Black Adam. V ňom si Johnson zahrá známeho komiksového antihrdinu, ktorý vraj má zmeniť chod celého filmového vesmíru. A nakoniec ešte pripravuje film Red Notice, akčný komediálny triler, v ktorom si zahrá po boku ďalších dvoch obľúbených osobností, herca Ryana Reynoldsa a herečky Gal Gadot.

Ste radi, že je už The Rock vyliečený z koronavírusu a môže točiť nové filmy? Na ktorý jeho pripravovaný film sa tešíte najviac? Dajte nám to vedieť do komentárov!

Zdroje: screenrant.com, en.wikipedia.org

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -