Dwayne Johnson po prvýkrát vo svojej kariére chystá vianočný film. S ktorým štúdiom sa preto spojí?

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 23 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Dwayne Johnson chystá vianočný film

Dwayne Johnson, známy aj pod prezývkou The Rock, je tvár známa hlavne z akčných filmov. Aj keď sa ukazoval aj v komédiách, vždy bol za toho svalnatého a veľkého. Je preto až zvláštne predstaviť si ho vo filme s vianočnou tematikou. Je to ale fakt, pretože obľúbený herec Dwayne Johnson cez svoj instagramový účet oznámil, že v blízkej dobe chystá nakrútiť vianočný film.

Johnsona poznáme napríklad z dvoch najnovších filmov o hre Jumanji, pričom by sme sa vraj mohli dočkať aj pokračovania. Známy je ale napríklad aj zo série Rýchlo a zbesilo a jej spin-offu, kde sa objavil v piatich filmoch. Na nich pracoval aj spolu so scenáristom Chrisom Morganom, ktorý podľa Johnsonovho príspevku bude pracovať aj na jeho vianočnom filme s názvom Red One.

film jumanji 4
Zdroj: boldcanon.com

Čo od vianočného filmu Red One očakávať?

Nad týmto filmom The Rock rozmýšľal vraj už posledných päť rokov a konečne sa dostal k tomu, že ho začne vyrábať. Jeho štúdio Seven Bucks Production sa na tomto projekte bude podieľať spolu s Amazon Studios. Tí stoja napríklad za výrobou superhrdinského seriálu pre dospelých The Boys. Okrem tejto spolupráce, vianočnej tematiky a mena scenáristu toho veľa ešte nevieme.

The Rock v príspevku napísal, že film môže režírovať iba jeden režisér, no nechal nás v očakávaní. Napísal totiž, že jeho (alebo jej) meno bude oznámené až neskôr. Čo sa týka príbehu, tak aj o tom niečo v príspevku naznačil. Vraj sa máme pripraviť na Hobbsa (Johnsonova postava zo série Rýchlo a zbesilo), ktorý sa stretne s filmom Miracle on 34th Street (vianočný film z 50. rokov minulého storočia).

Pôjde podľa jeho slov taktiež o zvrat v našej vianočnej mytológii a vytvorenie najzábavnejšieho sviatočného vesmíru, ktorý si užijeme. Čo to presne znamená, to nevieme, no mohol by nám tým naznačiť aj to, že vesmírom bolo myslené vytvorenie niekoľkých filmov. Zatiaľ ale nič nie je isté, ak iba to, že pôjde o vianočný a zároveň akčný film na štýl The Rocka.

Kedy film uvidíme?

O dátume vydania herec nepísal nič. Tak skoro to asi ale nebude. Film bol totiž ešte iba ohlásený, pričom nepoznáme ani meno režiséra, nie to ešte mená ďalších hercov. K tomu všetkému treba pripočítať to, že The Rock je v posledných rokoch jeden z najvyťaženejších hercov v Hollywoode. Johnson popri herectve robí ešte aj iné veci, založil si napríklad vlastnú značku tequily s názvom Teremana.

black adam dátum premiéry
Zdroj: youtube.com

Taktiež pracuje na výrobe viacerých nových filmov. Jedným z najočakávanejších je film Black Adam, ktorý má naplánovanú premiéru na 29. júla 2022. Tento rok sa môžeme tešiť na dva jeho filmy. Prvým je dobrodružný fantasy film Jungle Cruise s premiérou naplánovanou na 30. júla 2021. Druhým je akčný komediálny thriller Red Notice, ktorý by mal vyjsť koncom tohto roka na Netflixe.

Čo hovoríte na to, že The Rock nakrúti vianočný film? Kto podľa vás bude ten tajuplný režisér? Svoje názory nám dajte vedieť dolu do komentárov!

Zdroj: comicbook.com, en.wikipedia.org

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -