Legendárny e-sports tím T1 má nového partnera. Je ním známa technologická spoločnosť

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Najčítanejšie za 7 dní

Samsung sa stáva oficiálnym partnerom e-sports tímu T1, svetovej špičky v oblasti elektronických športov

Partnerstvo s e-sports tímom T1 znamená aj úzku spoluprácu s trojnásobnými svetovými šampiónmi v League of Legends na čele s hviezdnym hráčom Fakerom.

Tlačová správa, BratislavaSamsung, svetový líder na trhu herných monitorov, sa stal oficiálnym partnerom e-sports organizácie T1 Entertainment & Sports (T1), špičky v oblasti elektronických športov. Vďaka tomuto partnerstvu budú všetky tímy a všetci hráči v sídle T1 v Soule môcť pri tréningu používať najnovšie zakrivené herné monitory Samsung Odyssey G9 a G7.

Hlavnou prednosťou monitorov je výrazné zakrivenie 1000R, vynikajúci obraz vďaka technológii QLED, bleskurýchla odozva 1 ms a obnovovacia frekvencia 240 Hz. To všetko je zárukou jedinečného herného zážitku.

„T1 je v oblasti profesionálneho e-športu úplná špička a my sme radi, že môžeme byť jej partnerom, pomáhať jej na úspešnej ceste a asistovať ako oficiálny dodávateľ monitorov pri jej celosvetovom raste,“
vyhlásil Hyesung Ha, hlavný viceprezident divízie zobrazovacích zariadení v spoločnosti Samsung Electronics.

Naše modely Odyssey predstavujú v oblasti herných monitorov to najlepšie, čo súčasná technológia ponúka – bleskurýchlu odozvu, pohodlné zakrivenie a elegantný dizajn. Pre profesionálnych hráčov to predstavuje dôležitú výhodu, ktorá im často umožní získať rozhodujúce zlomky sekúnd, toľko potrebné k úspechu.“

samsung
Zdroj: androidcentral.com

O tíme T1

Tím T1 v hre League of Legends patrí k najslávnejším profesionálnym e-športovým tímom na svete, ako jediný získal trikrát titul majstrov sveta. Okrem toho má T1 profesionálne tímy aj hráčov v ďalších e-športoch, medzi ktoré patrí Valorant, Fortnite, Dota 2, PUBG, Super Smash Bros., Hearthstone, Apex Legends, Overwatch či FIFA Online 4.

„Na najvyššej úrovni profesionálnych e-športov rozhodujú o víťazstve a porážke technológie a vybavenie,“
tvrdí generálny riaditeľ T1 Joe Marsh.

„Sme nesmierne radi, že vďaka partnerstvu so Samsungom môžeme dať našim hráčom k dispozícii najlepšie herné monitory na súčasnom trhu. S modelmi Odyssey so zakrivením 1000R, rýchlou odozvou a špičkovou obnovovacou frekvenciou budú mať k ruke presne také nástroje, aké k maximálnym výkonom potrebujú.“

Nové partnerstvo

V rámci partnerstva sa odohrá celý rad podujatí, pri ktorých Samsung a slávny tím League of Legends T1 spoja sily. Okrem iného chystáme stretnutie hviezd tejto e-športovej disciplíny a fanúšikov, počas ktorého sa v praxi predvedú aj monitory Samsung Odyssey.

faker
Zdroj: hypebeast.com

Ďalej Samsung predstaví sériu videoklipov „Z hráčskej šatne“, v ktorých budú vystupovať členovia tímu – klipy budú publikované na kanáli T1 na YouTube. Ich námetom budú nedávne úspechy tímu aj špičkové vlastnosti našich herných monitorov.

Okrem toho budú monitory Samsung Odyssey G9 aj G7 k dispozícii v „hráčskej zóne Samsung“ v novom sídle T1, ktoré sa práve dokončuje v Soule. Prístup k monitorom tam budú mať všetky tímy T1, všetci hráči aj tvorcovia obsahu, skrátka všetci, ktorí k svojej práci potrebujú špičkový výkon, presnosť a produktivitu.

„Som nadšený, že naše tímy sponzoruje práve Samsung – vďaka tomu budeme mať k dispozícii naozaj tie najlepšie monitory na svete,“
vyhlásil hviezdny hráč Lee Sang-hyeok zvaný Faker.

Teším sa, ako budeme na modeloch Odyssey v novom centre T1 trénovať.“

Monitory Samsung Odyssey G7 a G9 sa na Slovensku začnú predávať v priebehu júna a júla 2020. Ďalšie informácie o nich nájdete na tomto odkaze.

Zdroj: IDC Quarterly Gaming Tracker / Gaming Monitor 2019, TS Samsung

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -