Veľkolepá E3 začína už zajtra! Na aké tlačové konferencie sa môžeme tešiť?

Nenechajte si ujsť

Na aké tlačové konferencie sa môžeme tešiť?

Už zajtra začína veľkolepé medzinárodné výstavisko E3, celým názvom Electronic Entertainment Expo. Tešiť sa môžeme na mnoho konferencií, streamov a zábavy! Prinášame vám časy tlačových konferencií známych firiem, ktoré nám určite predstavia niečo nové!

Electronic Arts

Celý program tlačových konferencií nám začína už v sobotu, kedy o 20:00 začne prezentácia od známej firmy EA. Od Electronic Arts sa najviac očakáva bližšie predstavenie Battlefield V, zaujímavej hry Anthem ale aj každoročných, športových hier ako je FIFA, Madden NFL, NHL alebo NBA Live.

výstava E3
Zdroj: expertreviews.co.uk

Microsoft

Na ďalší deň, v nedeľu o 22:00 bude nasledovať prezentácia Microsoftu. Od Microsoftu toho moc nevieme, no očakáva sa prezentácia Halo 6, ktorá však nie je vôbec potvrdená. Taktiež sa šepká aj o novom streamovacom programe pre XBOX. Microsoft oznámil, že plánujú najväčšiu E3 konferenciu doteraz! My sa na túto tlačovú konferenciu určite tešíme.

Bethesda

V pondelok, v čase keď bude väčšina ľudí spať – o 3:30 ráno – je pre pravých gamerov pripravená konferencia od Bethesdy. Od Bethesdy je jasné, že nám predstaví novinku Rage 2 a očakáva sa aj predstavenie hry Fallout 76, na ktorú sa veľmi tešíme!

Square Enix

V pondelok o 19:00 príde Square Enix, vývojári hier ako Final Fantasy alebo Hitman. Od nich taktiež nevieme čo očakávať, no dúfame že sa dozvieme niečo o Shadow of the Tomb Raider alebo Final Fantasy 7!

výstava E3
Zdroj: variety.com

Ubisoft

Nasledovať bude konferencia od Ubisoftu, ktorá začne o 22:00 a bude určite patriť k tým najočakávanejším! Tešiť sa budeme môcť na odhalenie The Division 2 alebo Assassin’s Creed: Odyssey!

PC Gaming Show, Sony

V utorok hneď od 00:00 bude konferencia, ktorú má na starosti web stránka PCGamer. Očakávať môžeme nové odhalenia a trailery. Hneď po nej o 3:00 bude mať konferenciu Sony, od ktorých očakávame hlavne oznámenie nových exkluzivít na PlayStation.

Nintendo Video Presentation

Poslednú konferenciu bude mať tento rok Nintendo. Konferencia má názov Nintendo Video Presentation. Pri nej sa musíme nechať prekvapiť, keďže zatiaľ nikto nevie čo sa na nej objaví.

výstava E3
Zdroj: theverge.com

Budete sledovať veľkolepú E3? A na ktorú z konferencií sa tešíte najviac? Napíšte nám do komentárov!

ZDROJpcgamer

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -