ZHRNUTIE – Skate 4, Star Wars: Squadrons a ďalšie hry oznámené na EA Play Live

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 23 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

EA Play Live zhrnutie

EA Play zhrnutie – S online hernými konferenciami sa v posledných týždňoch roztrhlo vrece. Celé to odštartovalo odhalenie konzoly PlayStation 5 a jej hier, neskôr prišla veľká prezentácia PC Gaming Show. Do tretice všetko dobré, spoločnosť Electronic Arts v noci usporiadala event EA Play Live.

Noviniek nás čaká hneď niekoľko, vrátane príchodu Apex Legends na Nintendo Switch, gameplay zábery z hry Star Wars: Squadrons, či oznámenie pokračovania legendárnej série Skate. V tomto článku si zhrnieme všetky informácie a trailery na nové hry, ktoré sme v noci videli. Tým najväčším novinkám venujeme samostatné články, ktoré nájdete priložené nižšie.

Apex Legends

Apex Legends
Zdroj: techcrunch.com

Free-to-play battle royale titul Apex Legends od štúdia Respawn príde už túto jeseň na konzolu Nintendo Switch. Štúdio taktiež oznámilo podporu crossplay, takže si spolu zahrajú hráči na PlayStation 4, Xbox One, Switch aj PC.

The Sims 4

Najobľúbenejšia časť Simíkov konečne prichádza na platformu Steam. Dostupná je už dnes.

It Takes Two

Josef Fares, tvorca výbornej kooperatívnej hry A Way Out, prichádza s novým titulom. Opäť sa bude jednať o kooperatívnu hru s veľkým zameraním na príbeh. It Takes Two bude o dieťati, ktoré sa vyrovnáva s rozvodom svojich rodičov vytvorením dvoch bábik, ktoré ožijú.

Lost in Random

Rocket Arena

Nový 3v3 akčný titul Rocket Arena bude dostupný už 14. júla 2020.

Star Wars: Squadrons

Pár dní dozadu oznámená hra zo sveta Star Wars sa v noci dočkala prvého gameplay traileru.

EA Sports

Montáž dvoch veľkých športových titulov, Madden 21 a FIFA 21, ktoré prichádzajú každý rok.

Hry budúcej generácie

Zaujímavej montáže sa dočkali aj projekty, ktoré si zahráme na PlayStation 5 a Xbox Series X. Videli sme nový Need for Speed od štúdia Criterion, fantasy hru od BioWare (pravdepodobne Dragon Age 4) a samozrejme nový Battlefield titul od Dice.

Skate 4

Prezentáciu uzatvorilo oznámenie pokračovania milovanej série Skate. Hru sme síce nevideli, no aspoň máme potvrdené, že vzniká.

Hry, ktorým sme venovali samostatné články:

Tak čo, ktorá hra vás na EA Play Live zaujala najviac? Dajte nám vedieť do komentárov!

Zdroj: venturebeat.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -