Poznáme už aj dátumy vydania seriálu Echo a druhej série Lokiho. Oba vyjdú až tesne pred koncom tohto roka

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 23 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Echo, Loki a dátumy ich vydania

Tento rok sme sa mali dočkať viacero nielen MCU filmov, ale aj seriálov. Štúdio sa však rozhodlo viac dbať na kvalitu než na kvantitu, pričom zároveň chce dávať viac priestoru jednotlivým projektom aj počas ich vydania. Tento rok teda okrem Secret Invasion vyjdú už len dva seriály. Ide o Echo a druhú sériu seriálu Loki, pričom poznáme už aj dátumy vydania týchto projektov.

Oba seriály držia prvenstvo v dvoch rozličných kategóriách. Seriál Loki bude prvým, ktorý sa dočká v rámci MCU aj druhej série. Seriál Echo zas bude podľa najnovších správ prvý v tom, že jeho všetky epizódy vyjdú v jeden deň. Takýto spôsob vydania žiaden predošlí MCU seriál nemal, aj keď niektoré Disney+ projekty takto už vydané boli. Čo je dôvodom zmeny typu vydania je ale otázne.

Loki druhá séria
Zdroj: futuro.cl

Druhá séria Lokiho začne vychádzať začiatkom októbra

Loki patrí určite medzi jedni z najobľúbenejších a najdôležitejších MCU seriálov. Prvýkrát sme sa v ňom totiž viac zoznámili s multivesmírom a variantmi rôznych postáv. Taktiež nám v ňom bol predstavený záporák nasledujúcej ságy, ktorého stvárnil a všetky jeho varianty stvárňuje herec Jonathan Majors. Kvalitné spracovanie, zaujímavá myšlienka a skvelí herci tak dostali aj druhú sériu.

Po strhujúcom a nečakanom konci prvej série sa môžeme opäť tešiť na TVA (Time Variance Authority) a cestovanie v čase. Vrátia sa herci ako Tom Hiddleston (Loki), Owen Wilson (Mobius M. Mobius), Sophia Di Martino (Sylvie), Gugu Mbatha-Raw (Ravonna Renslayer), Wunmi Mosaku (Hunter B-15) či Tara Strong (Miss Minutes). Tešiť sa môžeme ale aj na nové postavy.

Loki druhá séria
Zdroj: thedirect.com

Oscarom ocenený Ke Huy Quan si zahrá archivára v TVA, zatiaľ čo Majors si zahrá opäť záporáka. Tentoraz ale nebude He who remains, ale jeho ďalší variant Victor Timely. Prvýkrát sme ho mohli vidieť v potitulkovej scéne Ant-Mana 3, v ktorom bol mimochodom hlavný záporák jeho ďalší variant, Kang Dobyvateľ. Druhá séria Lokiho začne na Disney+ vychádzať 6. októbra 2023 a bude pozostávať zo 6 epizód.

Echo, podobne ako Hawkeye, vyjde v novembri

Maya Lopez/Echo (Alaqua Cox) sa prvýkrát ukázala ako vedľajšia záporáčka v seriáli Hawkeye. Tam sme ale videli jej prerod zo záporáčky na (anti)hrdinku, najmä po tom, ako sa postavila a zastrelila Wilsona Fiska (Vincent D’Onofrio). Ten sa stal jej adoptívnym otcom po tom, ako dal zabiť jej pokrvného otca. Aj napriek tomu, že ho strelila do tváre, Kingpin tento úraz prežil a vráti sa v jej seriáli.

Echo
Zdroje: denofgeek.com, screenrant.com

Echo trpí hluchotou, no má skvelé bojové schopnosti. Za tie vďačí aj tomu, že má schopnosť zapamätať si a kopírovať bojové pohyby súperov. Jej sólový seriál sa zameria na ňu a na jej návrat k rodinným koreňom, keďže je indiánka. Malo by ísť zároveň skôr o akýsi mystický projekt. Maya Lopez nám už ukázala, že dokáže byť zaujímavou postavou, a tak uvidíme, či sa jej to podarí aj ako hlavnej hrdinke.

Treba ale veriť, že ju nezatieni Matt Murdock/Daredevil (Charlie Cox), ktorý sa má v seriáli tiež ukázať. Postavy boli v komiksoch totiž milencami, pričom sme zvedaví, ako bude hluchá hrdinka komunikovať so slepým hrdinom. Podobne ako pri seriáli Loki, ani tu sme ešte nedostali trailer, a tak o projekte viac nevieme. Seriál bude pozostávať zo šiestich epizód, ktoré vyjdú naraz na Disney+ 29. novembra 2023.

Tento rok sa teda nedočkáme seriálov ako Agatha: Coven of Chaos či Ironheart, no stihnú vyjsť aspoň tieto. Na ktorý z nich sa tešíte najviac – Echo, Loki alebo Secret Invasion?

Zdroj: variety.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -