Khaleesi vymení drakov za vesmírnu loď! Emilia Clarke vstupuje do Star Wars sveta!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Emilia Clarke vstupuje do najúspešnejšej filmovej série všetkých čias!

Byť v najúspešnejšom seriáli a filme dokopy, ale prosím vás. To predsa nie je možné. Toto tvrdenie mi dnes vyvrátila správa o tom, že krásna a talentovaná Emilia Clarke, vstupuje do sveta Star Wars. Neobjaví sa však v žiadnej epizóde. Emilia sa objaví po boku Aldena Ehrenreicha v zatiaľ nepomenovanom samostatnom filme o Hanovi Solovi. Čo nám táto správa vlastne hovorí? Predovšetkým to, že tento film sa naozaj hýbe dopredu. Žiadne reči o zrušení natáčania sa teda nepotvrdzujú. No možno sa ešte čaká, či Rogue One bude mať úspech.

Osobne to ale vidím pozitívne a ich Anthology séria bude pokračovať týmto filmom. Na a čo to bude znamenať pre fanúšikov Game of Thrones? Asi len to, že tie správy o poslednej sérii sa nevyvrátia. Han Solo film má vyjsť v roku 2018, to znamená, že natáčanie prebehne budúci rok. No a aby Emilia stíhala chodiť na 2 veľké projekty, to si nemyslím. Game of Thrones sa teda (aspoň pre ňu) pekne ukončí, aby mohla prísť do galaxie „far far away“. Tento film teda konečne dostal silné herecké meno ako posilu, koho si však Emilia zahrá netušíme. S Aldenom Ehrenreichom by jej to ale podľa nás seklo.

Emilia Clarke
Emilia Clarke

Páči sa vám výber tejto herečky do Star Wars sveta? Poznáte ju z iných seriálov alebo filmov? Vaše názory nám píšte do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -