Emily Blunt mala stretnutie s Marvel. Zahrá si Susan Storm vo filme Fantastická štvorka?

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 23 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Ešte pred vznikom Marvel Cinematic Universe by väčšina ľudí o postavy ako Iron Man alebo Captain America ani nezakopli. Hlavnými predstaviteľmi Marvel komiksov a animovaných seriálov boli Spider-Man, tím X-Men alebo prvá rodina Marvelu, Fantastická štvorka. Problém nastal až pri filmových adaptáciách, pretože tento štvorčlenný tím sa nikdy nedočkal decentného filmu.

Snímky Fantastická štvorka (2005) a pokračovanie Fantastická štvorka a Silver Surfer (2007) síce boli zvládnuteľné, no reboot z roku 2015 dopadol katastrofálne. Preto teraz čakáme na predstavenie tohto tímu v MCU, aby sme sa konečne dočkali kvalitného filmu, ktorý si Fantastická štvorka určite zaslúži.

Fantastická štvorka v Marvel Cinematic Universe
Zdroj: reddit.com/user/jasonandwho/

Emily Blunt mala stretnutie s Marvel

S novou verziou samozrejme príde aj nové herecké obsadenie. To si fanúšikovia vysnívali už roky dopredu a každému je jasné, kto by mal stvárniť manželský pár Reeda Richardsa a Susan Storm. Pána Fantastického by mohol stvárniť herec John Krasinski a Neviditeľnú ženu jeho ozajstná manželka Emily Blunt.

Potom je tu Johnny Storm a.k.a. Ľudská pochodeň, ktorého si fanúšikovia spájajú napríklad so Zacom Efronom. Ďalšie postavy ako Vec, Doctor Doom, Silver Surfer či Galactus si môžete k hereckým tváram priradiť sami. Štúdiá Disney a Marvel Studios by tentokrát naozaj mohli vypočuť prosby fanúšikov, keďže sa herečka Emily Blunt podľa všetkého stretla s Marvel.

a quiet place trailer
Zdroj: imdb.com

Najnovšie informácie hovoria, že hviezda filmov Tiché miesto, Na hrane zajtrajška alebo Dievča vo vlaku mala stretnutie s Marvel. Malo sa tak stať počas natáčania snímky Jungle Cruise pre Disney, ktorú uvidíme už tento rok spolu s Dwayne „The Rock“ Johnsonom.

Žiadne bližšie informácie bohužiaľ nepoznáme, no pokojne sa mohli stretnúť kvôli ktorémukoľvek filmu zo Štvrtej fázy vrátane Eternals, Doctor Strange in the Multiverse of Madness alebo dokonca aj Thor: Love and Thunder. Stále však dúfame, že tento manželský pár uvidíme vo filme Fantastická štvorka, ktorý do MCU prinesie hrozby ako Galactus alebo Annihilius, ktorí sú ešte mocnejší než Thanos.

Myslíte si, že herečka Emily Blunt naozaj stvárni Susan Storm? Vaše názory nám napíšte do komentárov.

Zdroj: cosmicbook.news

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -